נשמח לעזור לך
טלפון: 052-3228856
כתבו לי לוואטסאפ ואחזור אליכם
 [email protected]

הילינג – לימודים

הילינג לימודים – איפה ואיך?

בשנים האחרונות חלה עליה בצורך במטפלים במקצועות הרפואה המשלימה. רבים האנשים שמכירים בתועלת של דרכי הריפוי האלטרנטיביות על גווניהן, ואף קופות החולים משלבות את הטיפולים בסל ההיצע שלהן. ישראלים רבים בוחרים באופציה של לימודי רפואה אלטרנטיבית כדי לממש את עצמם ולבנות לעצמם קריירה בתחום. מכללות שונות מתמחות בהוראת לימודי רפואה אלטרנטיבית, המציעות מגוון נושאי התמחות, קורסים ברפואה משלימה ומסלולי לימוד ארוכים או קצרים. לצד בתי הספר הגדולים, קיימים בתי ספר אינטימיים יותר, אשר חווית הלימוד בהם עשויה להיות שונה לגמרי.

אם אתם מתעניינים לעבוד כמרפאים באנרגיה ומתוך זה בתחום לימודי הילינג, נשאלת השאלה הילינג לימודים – איפה ואיך ומהי המסגרת המתאימה לכם, וגם איזה תת תחום בתוך ההילינג הוא הנכון עבורכם.

תטא הילינג עם נגה בן ישראל אינם לימודים רגילים. מדובר בחוויה עוצמתית, בחיבור בין הגוף והנפש, ביכולת לתקשר. בקורס תטא הילינג יסוד לומדים לרפא באמצעות שיטת תטא הילינג, ריפוי לאיזון הגוף והנפש באמצעות גלי תטא ואנרגיית הבריאה. מאחר ומדובר בחוויה אישית ועמוקה לכל אחד ואחד, פעמים רבות תטא הילינג לימודים מצריך ליווי אישי, הכוונה וייעוץ, הבנה ורוך, לאורך התהליך כולו. הילינג לימודים במסגרות גדולות לא תמיד מאפשר את כל אלו. לכן, חשוב לפני שנרשמים ללמוד הילינג לימודים לחשוב על היבט זה, והאם אתם מעוניינים בקבוצה קטנה או גדולה. קיימת אף אפשרות ללמוד תטא הילינג לימודים באופן אישי.

עם נגה בן ישראל, מאסטר של תטא הילינג, תוכלו ללמוד תטא הילינג לימודים באיכות גבוהה, באווירה של יחס אישי ומשפחתיות ולחוות חוויה בלתי רגילה בדרך שלכם להיות מטפלים מוסמכים.

הילינג לימודים – מי המורה?

כאשר פונים אל הילינג לימודים, חשוב מאוד לבדוק מיהו המורה, גם אם מדובר בבית ספר יוקרתי ומוכר. מה שחשוב זה המורה – מהי הכשרתו בתחום ההילינג? מהו ניסיונו כמטפל? הילינג לימודים חייבים להילמד על ידי מטפל שעבורו ההילינג והטיפול האנרגטי הם דרך חיים בכל תחום מתחומי חייו.

נגה בן ישראל מלמדת הילינג לימודים ואת שיטת תטא הילינג במגוון קורסים ודרכי לימוד. במהלך הילינג לימודים שעברה בעצמה בארצות הברית מפי מייסדת השיטה, ויאנה סטייבל, למדה בן ישראל להבין את עצמה, להסתכל פנימה ולטפל בחסימות שלה עצמה. לבסוף הגיעה בן ישראל לקורס המורים המתקדם ביותר שיש בשיטת תטא הילינג ומאז ועד היום היא פועלת ללימוד השיטה ולשיתוף כמה שיותר אנשים בידע ובניסיון שצברה.

הילינג לימודים ולימודי תטא הילינג כוללים מגוון קורסים, ביניהם, קורס תטא הילינג יסוד, קורס תטא הילינג מתקדם, קורס יחסי עולם, קורס הגשמה ושפע, קורס אנטומיה אינטואיטיבית ועוד.

במהלך הילינג לימודים ולימודי תטא הילינג עם נגה בן ישראל לומדים כיצד לתקשר עם אנרגיית הבריאה, שקיימת בכל אחד מאיתנו ובכל דבר בעולם, איך להתחבר ליכולות האינטואיטיביות שלנו, איך לשנות את האמונות שלנו, איך לשחרר קרינה מזיקה מהגוף, איך לתקשר עם בעלי חיים, איך לטהר בתים ועוד.

לוח ארועים

קטגוריות

ספרי תטא הילינג

לרכישת כל ספרי "תטא הילינג" בעברית

מועדון בוקר טוב

תחנת רענון לנפש – רבע שעה של שידור חי יומי שכל כולו קודש ליצירת מציאות

בכל יום נשפוך אור על היבט אחר של החיים שבו האמונות הלא-מודעות שלנו יוצרות מורכבות וקושי ונשתמש בכלים של תטא הילינג כדי לפתור אותן מהשורש.

לטעימה ממועדון הבוקר