נשמח לעזור לך
טלפון: 052-3228856
כתבו לי לוואטסאפ ואחזור אליכם
 [email protected]

הילינג

בעשורים האחרונים הולך ונגלה למערב עולם חדש, מסקרן, מפתיע ולעתים גם מרתיע – עולם ההילינג.

שיטות הילינג פעמים רבות אפופות בניחוח של מסתורין בשל היכולת של המטפלים להתחבר לעולם שמעבר.
מעבר למה?
מעבר לחמשת החושים הרגילים.
למרות שכבר עיכלנו את קיומם של חיידקים ונגיפים שהעין איננה רואה, ההכרה של רבים מאתנו עדיין מתקשה להאמין שקיים משהו שהחושים שלנו אינם קולטים, ושהדבר הזה יכול ממש להשפיע על החיים שלנו.

אלא שכאשר מדובר על הילינג, חמשת החושים הרגילים לא מספיקים. הם אפילו טיפה מפריעים… נדמה להם כאילו ההילר עושה דברים מוזרים – תנועות בלתי רגילות, שיחה עם בריות בלתי נראות. ההכרה של חלק מאתנו אומרת – זאת שרלטנות, הכרה של אחרים אומרת – צריך לאשפז פה מישהו, ואחרים אומרים – וואו!

בסדרת המאמרים הזו נתעמק בהבנת הרעיון העומד מאחורי טיפולי הילינג במטרה למוסס את הזרות, לעזור לכם להבין באיזה אופן הילינג יכול לעזור לכם. אתמקד בעיקר בשיטת הילינג ייחודית בשם תטא הילינג, שיטה צעירה יחסית באוקיינוס הוותיק של הילינג.

הילינג קלסי

הילינג הוא שם כולל לכל שיטות הריפוי המבוססות על עבודה אנרגטית. הילינג היא מילה באנגלית שפירושה ריפוי. שיטות הילינג רואות בגוף-נפש חטיבה אחת שחלקיה משפיעים על השלם. לכן הריפוי תמיד מכוון בו זמנית להיבטים הפיזיים, הרגשיים, המנטליים והרוחניים של האדם.

בבסיס הריפוי יושבת ההנחה שלגוף-נפש יש יכולת לאזן את עצמם, אלא שלפעמים העומס המוטל עלינו כה גדול, עד שאנו יוצאים מאיזון. טיפול הילינג מיועד לתמוך בגוף-נפש ולתת להם את התנאים המתאימים לאזן את עצמם מחדש. עיקר התמיכה נעשית בכלים אנרגטיים אשר שמשו אותנו, כפי הנראה, כבר משחר האנושות.

תטא הילינג

תטא הילינג היא תת-ענף בעץ הגדול של הילינג. לצד הריפוי האנרגטי הקלאסי היא הוסיפה עוד נדבך – טיפול באמונות לא מודעות החוסמות או מגבילות אותנו מהשגת יעדנו.

על פי תטא הילינג, האמונות שלנו יוצרות את המציאות שלנו. אולם, מאחר שאיננו מודעים ליותר מ-80% מהאמונות שלנו, נדמה כאילו דברים קורים לנו, מבלי שיש לנו יכולת להשפיע עליהם. בתטא הילינג, המטפלים לומדים לעשות מדיטציה קצרה ויעילה אשר מצליחה להעביר את מוחם למצב של גלי תטא. במצב זה הם יכולים, לא פעם, לזהות את האמונות החוסמות את המטופלים ואף לשנות אותן. השיטה כל כך מהירה וקלה, שלא פעם נדמה שהתרחש קסם. אלא שאין כאן קסם, אלא דיוק. אם האמונות שלנו באמת יוצרות את המציאות שלנו, הרי שברגע שנזהה מה חוסם אותנו ונמיר אותו במשהו תומך, זה חייב לעבוד. עכשיו השאלה היא עד כמה אני מוכנה להאמין שהאמונות שלי באמת משפיעות על המציאות שלי.

האם ניתן ללמוד תטא הילינג?

כשהתיישבתי בשנת 2009 בכיתה של ויאנה סטייבל, מיסדת תטא הילינג, בפתיחת קורס תטא הילינג יסוד, געשו בי בו-זמנית ערב רב של רגשות. מצד אחד – נפעמתי לשמוע את כל מה שהיה לומר. הכל נשמע קסום, פשוט, יפה כל כך. מצד שני אמרתי לעצמי – מי את חושבת שאת? את לא כמו כל האנשים האלה שמבינים בדיוק מה היא אומרת. אולי קיבלת ציון גבוה בפסיכומטרי אבל כאן נדרשים כישורים אחרים ובכלל לא בטוח שיש לך את זה…

לקח לי זמן להשיל מעלי תארים שונים שמנעו ממני להושיט יד בלב שלם לשפע של ההילינג – תואר הרופאה הווטרינרית (זה מדעי הדבר הזה?), הקיבוצניקית (מה יגיד א. ד. גורדון אם ידע שאני לומדת לחולל נסים?), האשכנזייה (בפולנייה נסים זה רק בקבר)… ככל ששחררתי, הצלחתי יותר עם תטא הילינג. בניגוד לכל הרזומה שלי עד אותו יום, הצלחתי להפנים את תטא הילינג וזכיתי להצלחות רבות כמטפלת. אינני כותבת זאת כדי להשוויץ, אלא כדי להגיד שאם אני הצלחתי לעשות את הסוויץ' במחשבה, כל אחד יכול.

אני מזמינה אתכם להמשיך לחקור תחום מלהיב זה של לימודי הילינג. אתם מוזמנים להמשיך למאמר הבא בסדרה, או להצטרף אלינו לאחד הקורסים הקרובים.

לוח ארועים

קטגוריות

ספרי תטא הילינג

לרכישת כל ספרי "תטא הילינג" בעברית

מועדון בוקר טוב

תחנת רענון לנפש – רבע שעה של שידור חי יומי שכל כולו קודש ליצירת מציאות

בכל יום נשפוך אור על היבט אחר של החיים שבו האמונות הלא-מודעות שלנו יוצרות מורכבות וקושי ונשתמש בכלים של תטא הילינג כדי לפתור אותן מהשורש.

לטעימה ממועדון הבוקר