נשמח לעזור לך
טלפון: 052-3228856
כתבו לי לוואטסאפ ואחזור אליכם
 [email protected]

טיפול הילינג

טיפול הילינג – Take one

לפני מספר שנים מאד רציתי להיכנס להריון. משום שלא היה לי בן זוג, נעזרתי בבנק הזרע. לאחר מספר ניסיונות שלא עלו יפה, הציע לי הרופא שלי לעשות צילום רחם (פרוצדורה שנחשבת מאד לא נעימה פיזית), להזריק הורמונים שונים ולהיערך לטיפולי הפריית מבחנה. אמנם רציתי להיות אמא, אבל לא בדרך הזו. חוויתי שזו ממש כפייה על הגוף ולא הייתי מוכנה נפשית שכפייה שכזו כדי להיות אמא. אני יודעת שנשים רבות כן מוכנות לכך ומוכנות לשלם את המחיר הכרוך בכל הטיפולים השונים. אני יכולה רק להסיר את כובעי בפניהן.

בחיפושי אחר פתרון, המליצו לי לקבל טיפול הילינג מידי הילרית מסוימת. מכרה ביקרה אותה לאחר שנתיים של ניסיונות עקרים להיכנס להריון, ולאחר שאובחנה חסימה מלאה בשתי החצוצרות שלה. חודש לאחר שעברה טיפול הילינג אחד, או אולי מעט יותר, היא היתה בהריון. כשחשה בשלה להריון נוסף, היא שוב ניסתה להיכנס להריון טבעי, ולאחר חצי שנה של ניסיונות עקרים, שוב עשתה טיפול הילינג, ושוב נכנסה מיד להריון. בהריון השלישי היא דילגה על שלב הניסיונות, פשוט ביקרה שוב את ההילרית ושוב נכנסה להריון.

בהשראת הסיפורים הללו הלכתי גם אני לאותה אישה, מבלי לדעת למה בדיוק אני נכנסת. תחילה ערכנו היכרות קצרה, שוחחנו, ואז היא הזמינה אותי לשכב על מיטת טיפולים, הניחה על גופי קריסטלים שונים שנועדו לעזור לאזן את האנרגיה של הגוף שלי, לחזק את המקומות שהצריכו חיזוק, ואז, לפתע היא החלה להפיק קולות מאד מיוחדים מגרונה.

באותה תקופה הייתי וטרינרית, אפשר להגיד קצת מרובעת, והטיפול כולו נראה לי מוזר לגמרי. אבל למרות המוזרות, מאד נהניתי. ומה שקרה בהמשך עוד יותר הפתיע אותי. עברתי שבוע מדהים! שפעתי אנרגיות, הרגשתי ממש בשיאי. לא הבנתי איך זה קרה, אבל ידעתי שאני רוצה מזה עוד. זאת היתה ההתנסות הראשונה שלי עם טיפול הילינג.

* בסופו של דבר לא הריתי. עם זאת, הרצון להרות גרם לי לצאת מהמשבצת המוכרת של הרפואה המערבית ופתח אותי לשיטות יפהפיות כמו נשימה מעגלית (Rebirthing), אורה סומא, שמאניזם, ואחרות. כל טיפול הילינג שקיבלתי פתח בלבי משהו שיצר נדבך חשוב באדם שהפכתי להיות. הם למעשה היוו הכנה לאחת הבחירות הכי משמעותיות שלי – הבחירה שיטת תטא הילינג  כדרך חיים וכמקצוע.

מה סוד הקסם של טיפול הילינג?

טיפול הילינג מעניק למטופל אנרגיה. נכנסים עם מעט, יוצאים עם יותר. כל האנשים שפגשתי בתחום תמיד היו סובלניים, תמיד היו להם נקודות מבט מאד מעניינות על החיים, תמיד היתה להם נגיעה עמוקה בנפש בעת שהם טיפלו, כביכול, בגוף שלי. אני חושבת שאנשים רבים יוצאים עם חוויה דומה מהמפגשים שלהם עם הילרים. מפגש מאד מכבד, תחושת של אהבה, מחויבות אלי, המטופלת, פניות רגשית מלאה כלפי.

טיפולי הילינג אינם מצריכים אמצעים טכנולוגיים מתוחכמים והם אינם מחדירים לגוף חומרים וקשים כמו תרופות. הם פועלים עם הגוף במקום נגדו. הם חותרים לאזן את הגוף באמצעות כוחות הריפוי שלו עצמו, במקום להשתלט עליו באמצעים חיצוניים. אם חשבנו שהרפואה המערבית המתוחכמת תייתר את כל שיטות הטיפול האחרות, אני מוצאת שיש היום מקום של ממש דווקא לשיטות פשוטות ואינטואיטיביות כמו הילינג שמחזירות אותנו להיותנו בני אדם עם לב אנושי חם ופועם.

לוח ארועים

קטגוריות

ספרי תטא הילינג

לרכישת כל ספרי "תטא הילינג" בעברית

מועדון בוקר טוב

תחנת רענון לנפש – רבע שעה של שידור חי יומי שכל כולו קודש ליצירת מציאות

בכל יום נשפוך אור על היבט אחר של החיים שבו האמונות הלא-מודעות שלנו יוצרות מורכבות וקושי ונשתמש בכלים של תטא הילינג כדי לפתור אותן מהשורש.

לטעימה ממועדון הבוקר