נשמח לעזור לך
טלפון: 052-3228856
כתבו לי לוואטסאפ ואחזור אליכם
 [email protected]

לימודי תקשור

לימודי תקשור – למה לי?

לימודי תקשור נהנים היום ממעמד נינוח כפי שלא היה להם שנים ארוכות. אחרי שנים ארוכות של יחסי שנאה-אהבה עם התקשור, נדמה כי היום הציבור יותר נמשך אליהם מאשר נרתע.

פתיחת לימודי תקשור לקהל הרחב הוא עניין חדש. בעבר מתקשרים נבחרו בקפידה ועברו הכשרה מקיפה וסודית, לרוב בתוך המשפחה. הידע נחשב היה לבעל כוח השפעה עצום ולכן לא כל אחד רשאי היה להיחשף אליו. מהפכת הידע של המאה ה-20 הוציאה מהמסתור גם ידע עתיק ומסתורי זה ואנשים רבים נמשכים היום ללמוד לימודי תקשור. אני מוצאת לכך מספר סיבות:

  • אנשים רבים "שומעים קולות" או מקבלים מסרים שאין להם מקור הגיוני. המסרים הללו מופיעים כאילו יש להם רצון משלהם, מבלי שהמתקשר שולט מתי ואיך הם יופיעו. לא פעם זו תחושה מפחידה, גם בשל תוכן המסרים, וגם בשל החשש שהאדם מאבד את שפיות דעתו. לימודי תקשור עוזרים לעשות סדר בקולות, להבין אותם, לזהות את מקורם, וגם להסדיר את הופעתם כך שיהיו כפופים ליוזמת המתקשר במקום שיחווה השתלטות פתאומית.
  • בני האדם עושים פעולות רבות מאד כדי להימנע מחוסר וודאות. תקשור טוב עוזר לפוגג את חוסר הוודאות, להכין אותנו לבאות ולסייע בקבלת החלטות נבונה יותר. זה מושך.
  • סקרנות. גם האנשים הסקפטיים ביותר אינם יודעים להסביר תקשור ש"קולע בול". דווקא מתוך עניין אינטלקטואלי הם נמשכים לראות מקרוב מה זה.

לימודי תקשור אלטרנטיביים

ישנם סוגים שונים של לימודי תקשור. במסגרת תטא הילינג אני מלמדת משהו שאני לא בטוחה שניתן לכנותו באופן מובהק תקשור. אנחנו לומדים להתחבר לאנרגיה מאד רכה של אהבה בלי תנאים, לידע טהור חסר שיפוטיות בעל יכולת לברוא. מטרתו של קורס תטא הילינג היא לאפשר לאנשים לבחור להתחבר לאנרגיה שאיננה דורשת מהם דבר, שאין בה שום דבר מפחיד או מאיים, רק מאזן, מפרה, מרגיע.

אני מוצאת שאנשים מפתחים אסטרטגיות שונות כדי ליצור לעצמם בטחון בחיים והליכה למתקשרים או לימודי תקשור הן אחת האסטרטגיות הללו. לתחושתי לא פעם ההליכה למתקשרים מסמלת סוג של ויתור של האדם על שיקול הדעת שלו, על האחריות שהוא לוקח. באופן אישי התחברתי הרבה יותר לרעיון העומד מאחורי לימודי תטא הילינג. בתטא הילינג האמונה היא שאנחנו יוצרים את המציאות שלנו, בעיקר באמצעות האמונות שלא מודעות שלנו. סוג התקשור שאנו עושים בתטא הילינג נועד לעזר לנו למצוא אלו אמונות לא מודעות מובילות אותנו ליצור מציאות שאנחנו לא אוהבים. אחרי שאנחנו מוצאים אותן, אנחנו לומדים גם איך לשנות אותן.

במהלך קורס תטא הילינג יסוד נלמדת המדיטציה הבסיסית שבאמצעותה מתחברים לאהבה, לידע, ליכולת לברוא. רוב האנשים שמגיעים אלי חשים באותו רגע תערובת של הנאה, פליאה, רוגע, ולא פעם גם חוסר רצון להתנתק "משם". יש אנשים שאינם חשים דבר בתחילה, ויש גם מעטים שחשים פחד. הפחדים הללו כמעט תמיד מגיעים מהתנסויות קודמות כמתקשרים (התנסויות שירשנו בגנים או שאנו זוכרים ממקומות וזמנים אחרים, או התנסויות מהחיים האלה). תטא הילינג עוזרת לרפא את הזכרונות הכואבים הללו וליצור חוויה מתקנת, נעימה, בונה.

אם סוג כזה של לימודי תקשור מושך אתכם, אתם מוזמנים להמשיך לשוטט באתר או פשוט ליצור אתנו קשר.

בהצלחה!

נגה

לוח ארועים

קטגוריות

ספרי תטא הילינג

לרכישת כל ספרי "תטא הילינג" בעברית

מועדון בוקר טוב

תחנת רענון לנפש – רבע שעה של שידור חי יומי שכל כולו קודש ליצירת מציאות

בכל יום נשפוך אור על היבט אחר של החיים שבו האמונות הלא-מודעות שלנו יוצרות מורכבות וקושי ונשתמש בכלים של תטא הילינג כדי לפתור אותן מהשורש.

לטעימה ממועדון הבוקר