נשמח לעזור לך
טלפון: 052-3228856
כתבו לי לוואטסאפ ואחזור אליכם
 [email protected]

לימוד הילינג

לימודי הילינג לציבור הרחב – פריצת דרך או פריצות?

במדינות שאוכלוסייתן איננה ממוצא אירופאי, אנשים נוהגים ללכת למרפא (הילר) כדי להתרפא. הוא עושה מה שעושה, הם נותנים בתמורה תרנגולת או מנחה אחרת והרבה פעמים זה עובד. הם מחלימים.

המרפא, במקומות אלה, הוא חלק בלתי נפרד מההוויה והוא בעל השפעה אדירה. לא רק על חולים. היבול ממתין לברכתו, הגשם, ההצלחה בקרב. הכל.

באותם מקומות, לא כל אחד יכול ללמוד להיות הילר. לימודי הילינג שמורים למתי מעט שנבחרו כיורשים. הם עוברים הכשרה מקיפה ומחשלת במהלכה נגלים בפניהם הסודות המרפאים.

היום  לימודי הילינג  פתוחים לכול. האם פתיחות זו היא צעד קדימה או צעד אחורה? הבה נבחן זאת.

חכמת ההמונים

גם אם נדמה כאילו היכולת לרפא היא מתנה משמיים, חלק מהמרפאים השתמש בכוחו למטרות אישיות כמו השגת מעמד או כישוף (גרימת משהו לאחר בניגוד לרצונו). העובדה שהיה להם ידע ייחודי יצרה פתח קל לניצול מעמדם.

מאיפה אני יודעת את זה? כשאנשים משתתפים בקורסים שלנו, לפעמים עולים בהם זיכרונות מאד עמוקים, מתקופות וממקומות אחרים, ביניהם עולים גם זיכרונות שלהם כמרפאים. זיכרונות מסוג זה פעמים רבות מכילים כאב כלשהו – אשמה, חרטה, בושה. הם מתביישים שפגעו באחרים בשל טעויות או בשל ניצול מעמדם.

דווקא הפתיחה של לימודי הילינג בפני הציבור הרחב מאפשרת בקרה הדוקה יותר, שקיפות גדולה יותר, בחירה רחבה יותר. מהפכת הידע מאפשרת לנו לבחור את המרפא (וגם את הרופא) שלנו מבלי להיות תלויים עוד באדם אחד מסוים.

לימודי הילינג – האם כל אחד יכול להצליח?

הילינג מסתמך על החושים העל-חושיים, או האינטואיציה. האם אינטואיציה היא תכונה מולדת או נרכשת?

מעניין להתבונן בתינוקות בעריסה. פעמים רבות הם מושיטים יד לישויות בלתי נראות ומחייכים לקראתן. עם מי הם משוחחים באותם רגעים? יש הסוברים שהם משוחחים עם עצמם, אבל יש גם אפשרות שהם משוחחים עם ישויות אנרגטיות כמו המלאכים השומרים שלהם, המדריכים הרוחניים שלהם ועוד.

הורים שכבר עברו לימודי הילינג יכולים לתת תוקף למה שילדם רואה, אבל הורים רבים אחרים חושבים שהילד מדמיין דברים. כשהוא מתחיל לדבר ומשתף אותם במה שהוא רואה, הם מסבירים לו בסבלנות שהוא ממציא דברים. ילדים רבים לומדים מכך שראייה אינטואיטיבית היא דבר פסול והם זונחים אותה.

חלק מהאנשים הנמשכים ללמוד היום לימודי הילינג נושאים גם זיכרונות היסטוריים של עינויים שעברו מכשפות, בעלי אוב ויידעונים אחרים וגם זיכרונות אלה מעיבים על היכולות האינטואיטיביות. לימודי הילינג מתחילים באיתור החסמים הללו, מתוך מטרה לרפא ולנקות אותם.

מנסיוני, אני רואה שככל שאנשים מנקים חסמים רבים יותר ומתרגלים יותר את החושים העל-חושיים, התוצאות שלהם הולכות ומשתפרות. גם אנשים שחיים רק על פי ההגיון והמדע, יכולים ללמוד לימודי הילינג ולהצליח. הרכיבים המשמעותיים ביותר להצלחה הם ההתלהבות, ההתמדה וטוהר הלב, יותר מאשר רמת האינטואיציה איתה מגיעים.

לאנשים בעלי האינטואיציה מפותחת, לימודי הילינג עוזרים לעשות סדר. באמצעות לימודי הילינג אנשים פתאום מבינים את התחושות שהיו להם לאורך השנים, את המסרים שקבלו באמצעות חלומות או בערות, והם מקבלים כלים לנתב את כשרונם הטבעי לשימוש אופטימלי ומתוך איזון.

לימודי הילינג – איך מתחילים?

הצעד הראשון להתחלת לימודי הילינג יכול להיות דווקא בהתנסות טיפולית. טיפול הוא מתנה שאדם מעניק לעצמו עם מטפל מומחה, כדי להתמקד בקושי או באתגר מסוים שהוא רוצה לפתור. הטיפול עוזר לבחור את שיטת הטיפול המתאימה לכם, וכמובן שהבונוס הוא תוצאת הטיפול עצמה.

ניתן גם להתחיל ישר בקורס מטפלים בסיסי. בקורס רוכשים כלים ראשוניים כמטפלים, אותם ניתן לתרגל באופן פרטי או תחת חונכות מקצועית. ככל שאדם יותר יודע איך לטפל, כך הוא מצליח יותר גם לעזור לעצמו.

בין אם אתם בוחרים קודם לקבל טיפול או ללמוד, אני מציעה לכם להקדיש זמן לבחירת המורה/מטפל המתאים לכם. קיים מגוון גדול בקרב המטפלים והמורים, וחשוב שתרגישו נוח עם האדם שבחרתם להיפתח בפניו או ללמוד ממנו.

לימודי הילינג – איך הופכים למטפלים מקצועיים?

באתר זה, אני מתמחה בשיטה ששמה תטא הילינג. מסלול הלימודים מתחיל בקורסים בסיסיים קצרים המתקיימים לרוב בסופי השבוע, וקורסי המשך האורכים שבוע עד שלושה שבועות. התלמידים קובעים בעצמם את קצב התקדמותם. בנוסף בקרוב אפתח מסלול חונכות למטפלים בוגרי קורס יסוד ומעלה, במטרה לסייע להפיכתם למטפלים מקצועיים.

תהליך לימודי הילינג במסגרת זו שם דגש רב על שילוב בין ההתפתחות המקצועית וההתפתחות האישית של המטפל, מתוך אמונה שלא ניתן להפריד בין השניים. אחת מאבני הדרך המשמעותיות ביותר היא קורס אנטומיה אינטואיטיבית האורך שלושה שבועות. במהלכו התלמידים עוברים תהליך אינטנסיבי של צמיחה במישורים רבים בחייהם ורוכשים עומק רב כמטפלים. רבים מבוגרי הקורס כבר מטפלים בשכר מלא.

נדבך נוסף בהכשרה הוא קבלת הסמכה להוראת תטא הילינג. קורסי מורים מועברים אך ורק על ידי מייסדת השיטה, ויאנה סטייבל, במקומות שונים בעולם. מעבר לחוויה שבמפגש עם אישה מיוחדת זו, וההשראה שהיא מעוררת, כאשר אדם מתחיל ללמד אחרים לימודי הילינג, זו ההבנה הגבוהה והמקצועית ביותר.

 

לוח ארועים

קטגוריות

ספרי תטא הילינג

לרכישת כל ספרי "תטא הילינג" בעברית

מועדון בוקר טוב

תחנת רענון לנפש – רבע שעה של שידור חי יומי שכל כולו קודש ליצירת מציאות

בכל יום נשפוך אור על היבט אחר של החיים שבו האמונות הלא-מודעות שלנו יוצרות מורכבות וקושי ונשתמש בכלים של תטא הילינג כדי לפתור אותן מהשורש.

לטעימה ממועדון הבוקר