נשמח לעזור לך
טלפון: 052-3228856
כתבו לי לוואטסאפ ואחזור אליכם
 [email protected]

מהו הילינג

בישראל של שנות האלפיים, הרפואה האלטרנטיבית הפכה לעובדה קיימת. יש המון צורות ריפוי וזו ברכה גדולה לכולנו, כי כל אחד יכול למצוא את צורת הריפוי שמתאימה לו. בפוסט הזה אתמקד בתחום הריפוי האנרגטי או בשמו המוכר – הילינג אסביר מהו הילינג ומהי תטא הילינג, הנגזרת ממנו.

מהו הילינג?

המילה 'הילינג' פירושה ריפוי. ריפוי באמצעות אנרגיה טבעית, חינמית וזמינה בכל עת.

על פי שיטות שונות של הילינג, העולם הפיזי לא באמת מוצק כפי שנדמה לנו אלא מורכב מאוסף של רטטים אנרגטיים בעלי תדרים שונים. אם נצליח לקבל שכך בנוי העולם שלנו, יהיה קל יותר להבין איך אנרגיה כמו מחשבה עשויה לחולל שינוי בעולם הפיזי.

כפי שמצב הרוח שלנו משתקף בהבעות הפנים ובשפת הגוף שלנו, אנו משדרים גם מסרים באמצעות ערוצי מידע אחרים כמו ריח, חשמל וצבע ההילה שלנו. אצל רובנו המידע הזה נקלט, אבל לא באופן מודע. הילינג על שיטותיו מלמד אותנו איך לזהות את המסרים הללו ודרך כך לקבל תמונה שלמה של מה שמתרחש בגוף או בנפש שמקנה את היכולת לעזור ביתר יעילות.

בחיים המודרניים אנחנו עושים מאמצים גדולים להסוות את הרטטים הטבעיים שלנו באמצעות קוסמטיקה, לבוש, קודים התנהגותיים. פיתוח החושים העל-חושיים שלנו באמצעות לימודי הילינג מאפשר לחדור מבעד למיסוכים האלה כדי להבין את המצב לאשורו. דרך כך מתאפשר לנו לא פעם לפתור דברים כשהם עדיין בחיתוליהם, לפני שיהפכו לבעיה גדולה.

מה הייחודיות של תטא הילינג בנוף ההילינג?

תטא הילינג לקחה את הריפוי שלב אחד קדימה. לעתים קורה שאנחנו מזמנים ריפוי וכלום לא קורה. זהו סימן לכך שיש לנו (או למטופלים שלנו) אמונות שחוסמות את הריפוי. בתטא הילינג יש לנו אפשרות לאתר את האמונות החוסמות האלה באמצעות מדיטציה קצרה שמעבירה את המוח למצב של גלי תטא . במצב תטא אנחנו יכולים להתחקות אחר השורש של האמונות החוסמות הללו וגם לשנות אותן.

טיפולי תטא הילינג לרוב מאופיינים בתחושה נינוחה, שמרחיבה את הלב ומעניקה לאנשים הבנה חדשה של עצמם ושל הנעשה בחייהם. פעמים רבות הם גם יוצאים עם פתרון ממשי ובר השגה לבעיה שאיתה הגיעו. כשאני אומרת פתרון, אני לא מתכוונת שהכול נפתר בין רגע, אלא שחל באדם שינוי שמאפשר לו למצוא פתרונות שמתאימים לו, ולא פעם גם להחלים מבעיות פיזיות או רגשיות.

נסו ותיהנו.

לוח ארועים

קטגוריות

ספרי תטא הילינג

לרכישת כל ספרי "תטא הילינג" בעברית

מועדון בוקר טוב

תחנת רענון לנפש – רבע שעה של שידור חי יומי שכל כולו קודש ליצירת מציאות

בכל יום נשפוך אור על היבט אחר של החיים שבו האמונות הלא-מודעות שלנו יוצרות מורכבות וקושי ונשתמש בכלים של תטא הילינג כדי לפתור אותן מהשורש.

לטעימה ממועדון הבוקר