נשמח לעזור לך
טלפון: 052-3228856
כתבו לי לוואטסאפ ואחזור אליכם
 [email protected]

סדנת הילינג

סדנת הילינג – למי היא מתאימה ומה ניתן ללמוד במסגרתה

הרפואה האלטרנטיבית הופכת נפוצה יותר ויותר. במסגרת הרצון להתנסויות חדשות, רבים פונים גם לטיפולי הילינג שונים, ביניהם טיפולי תטא הילינג שיטה אשר הולכת ומבססת לעצמה שם של שיטת ריפוי מכובדת.

אחת הדרכים להתנסות בתחום מיוחד זה הינה במסגרת סדנת הילינג. סדנת הילינג בסיסית פותחת בפני משתתפיה שער לעולם מופלא ואינסופי במהותו, עולם המאפשר חוויה לימודית מהנה ומאד מתגמלת.

מהי סדנת הילינג?

המילה "הילינג " באנגלית פירושה ריפוי. עם זאת, השם הילינג הפך שם נרדף לשיטות טיפול אלטרנטיביות המסתמכות על אנרגיה לצורך ריפוי, ללא עזרים כמו מכשור או תרופות. האנרגיה המרפאת יכולה לבוא מתוך המרפא (ההילר) עצמו, אך רוב שיטות ההילינג מלמדות איך לגייס אנרגיה ממקורות אחרים על מנת שהמרפא לא יותש בזמן שהוא עוזר לאחרים.

טיפולי ההילינג נועדו לאפשר זרימה מאוזנת של אנרגיית הגוף באמצעות שחרור חסימות מאזורים בהם מתגלה תפקוד לקוי. נלמדות טכניקות שונות, באמצעותן יכול המרפא לקלוט מסרים אנרגטיים מהגוף ומהנפש, לאתר מוקדי מתח או מחלות, ולהפיגם אנרגטית.

במסגרתה של סדנת הילינג פעמים רבות נלמדים מושגים אנרגטיים כמו מרידיאנים וצ'אקרות. מרידיאן הוא מושג מתוך הרפואה הסינית המתייחס למסלולי אנרגיה הפרושים לאורך הגוף. הצ'אקרות הן מושג בודהיסטי/הינדי המתאר מוקדי אנרגיה הממוקמים לאורך עמוד השדרה ומשפיעים על בריאות האדם ועל מצבו הכללי בחיים.

תכנים הנלמדים במסגרת סדנת הילינג

סדנת הילינג מלמדת להתבונן בבריאות ובחולי מנקודת מבט הוליסטית, כלומר התבוננות המשלבת בין הגוף והנפש, ושואפת לאזן ביניהם. נלמדות דרכים לריפוי טראומות, פחדים ולשחרור חסמים בחיים.

סדנת הילינג מלמדת לפתח היבט מעט חלוד – האינטואיציה. אינטואיציה אמיתית נשענת על היכולת להתחבר למהות גדולה בהרבה מהעצמי המצומצם שלנו ודרך כך לקבל מידע באופן על-חושי. מקורות המידע יכולים להיות, למשל, ההתנסויות שירשנו באופן בלתי מודע מהשושלת שלנו, "חוכמת ההמונים" – התנסויות קולקטיביות של החברה שאנחנו חלק ממנה, או אפילו האנרגיה הגבוהה ביותר, זו שזורמת ופועמת בכל הדברים, כפי שהאינדיאנים מכנים אותה.

התכנים של סדנאות ההילינג אינם מתאימים לכל אחד. נדרשת פתיחות מחשבתית, ובעיקר קריאה פנימית להכיר את התחום מקרוב. הקריאה הזו היא אישית. אם שמעתם אותה – כדאי שתקשיבו לה. אם לא שמעתם – אתם יכולים לבחור לפי נטיות לבכם.

סדנת תטא הילינג – ראשיתה של דרך חדשה

תחום ההילינג היה אפוף מסתורין, ואולי גם פחד, במשך שנים רבות. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשי "מיינסטרים" בוחרים לטעום את ההילינג מקרוב, וספציפית את תטא הילינג. קורס תטא הילינג היסוד, האורך שלושה ימים בלבד, פותח דלת למציאות אחרת. הצצה למה שאפשרי כשמסירים לרגע את המסך. לאחר שאדם נפתח לאפשרויות החדשות, הבחירה ליצור שינוי כבר הרבה יותר זמינה וממשית.

הצטרפו לרבים שכבר התנסו בחוויה של סדנת הילינג ותראו איך תרגישו אחריה. מומלץ בחום!

לוח ארועים

קטגוריות

ספרי תטא הילינג

לרכישת כל ספרי "תטא הילינג" בעברית

מועדון בוקר טוב

תחנת רענון לנפש – רבע שעה של שידור חי יומי שכל כולו קודש ליצירת מציאות

בכל יום נשפוך אור על היבט אחר של החיים שבו האמונות הלא-מודעות שלנו יוצרות מורכבות וקושי ונשתמש בכלים של תטא הילינג כדי לפתור אותן מהשורש.

לטעימה ממועדון הבוקר