נשמח לעזור לך
טלפון: 052-3228856
כתבו לי לוואטסאפ ואחזור אליכם
 [email protected]

צעדים ראשונים

לקום מחר בבוקר עם שיר חדש בלב

"לייף איז הארד אנד זן יו דיי" (Life is hard and then you die) שמעתי מפי אלאן רוט, מנחה הפורום של לנדמרק, במבטאו הצרפתי.

האמנם זה כל מה שיש בחיים? קושי? שגרה שוחקת? ריקנות? ריצה אחרי הפרנסה, הניקיונות ומטלות החיים? להיות "מופעלת" בכל פעם שאמא שלי (אבא או מישהו אחר) עושה משהו ולהגיב כאילו כל ה-IQ שלי נמחק ואלפי שנות אבולוציה, השכלה ומודעות עצמית ירדו לטמיון בהינד עפעף?

תטא הילינג מציעה אלטרנטיבה – דרך מודרנית ויפה לחבר בין עולם הרוח לעולם המעשה. היא מציעה לנו דרך עדינה ואלגנטית להתוודע לאמונות הלא מודעות שמנהלות את מרבית הרגשות והפעולות שלנו, ונותנת לנו כלי לשנות את הדפוסים שתוקעים אותנו בחיים. תוך כדי ההתוודעות וההבנה הזאת מתחיל תהליך של ריפוי. ריפוי רגשי, רוחני ומנטלי שפעמים רבות מלווה גם בריפוי פיזי.

מאות אלפי אנשים לא טועים
מאות אלפי אנשים בעולם למדו עד היום תטא הילינג ומספר גדול בהרבה טופל בשיטה. ההצלחה במפגשים האישיים ובקורסים גורמת לביקוש גובר ללמוד תטא הילינג ולרכוש את הכלים שלה לשימוש אישי ומקצועי. בוגרי הקורסים חווים תחושה בריאה של יכולת להבין את עצמם ואת דפוסי ההתנהגות שלהם וכתוצאה מכך יכולת לעזור לעצמם ולאחרים. 

הצעדים הראשונים או שלב המבוא של תטא הילינג מורכב ממספר קורסים וסדנאות שיוצרים בסיס מוצק להבנת השיטה. אחריהם נפתחת הדלת לעוד קורסים רבים שלא מופיעים בתרשים בהמשך. אם אתם רוצים לראות את התמונה השלמה, מסלול לימודי תטא הילינג מופיע כאן במלואו. 

עכשיו נדבר רק על הצעדים הראשונים. 

* באליפסות הירוקות שבתרשים רשומים קורסים פרי פיתוחה של ויאנה סטייבל היוצרת של תטא הילינג שמהווים תנאי הכרחי כדי להתקדם במעלה ההכשרה של השיטה. במלבנים התכולים עם הפינות הנגוסות רשומות סדנאות פרי פיתוחנו שמחזקות מאד את הבסיס.

תרשים צעדים ראשונים (2)

עץ התטא הילינג

אם נמשיל את תטא הילינג לעץ, השורש שלה מורכב מקורס תטא הילינג יסוד, הסדנה "מי שם?", הקורס המתקדם והסדנה "פענוח הקודים של הבריאה". ארבעתם יחד מעניקים טעימה חוויתית שמכילה הרבה מאד ידע ויחסית מעט תרגול ולכן, אם תלמדו רק אותם, רוב הסיכויים שתצליחו ליישם בקושי פסיק ממה שתטא הילינג מציעה. 

הגזע מזדקף בזכות קורס דיג דיפר וההתמקצעות שלנו בחקירה לעומק. הם מעניקים לעוסקים בתטא הילינג את היכולת הבלתי רגילה לפתור מגוון רחב של בעיות ולהתגבר על המכשולים השונים שמציב בפנינו התת-מודע. 

קורסי ההמשך המרתקים הם הענפים, העלים הפרחים והפירות.

איזה קורסים מומלץ לקחת בשלב ראשון?

מתוך התבוננות בתוצאות של התלמידים שלנו לאורך השנים יצרנו את המבוא השלם לתטא הילינג שמורכב ממספר סדנאות וקורסים שכוללים ידע מעשי ומספקים נפח גבוה של תרגול תחת הדרכה מקצועית. בוגרי השלב הזה יישמו בהצלחה את הדברים שלמדו ובסיומו תטא הילינג הפכה להיות כלי לחיים עבורם, בין אם בתחום האישי ובין אם בתחום המקצועי.

חבילת כלי לחיים – המבוא השלם לתטא הילינג

מה כוללת החבילה?

הבסיס הרעיוני של תטא הילינג. רכישת מיומנויות הבסיס של השיטה כמו זיהוי ושינוי של אמונות מגבילות לא מודעות, ריפוי וקריאה אינטואיטיבית. הקורס אורך 3 ימים. לקריאה נוספת.

כדי להכשיר את הלב ואת התודעה לעבור מקורס היסוד לקורס המתקדם, הוספנו סדנת ערב שעוסקת בלב ליבה של תטא הילינג – החיבור לבריאה.

מכיל מידע חיוני + תרגול חשוב שמשלים את הבסיס של תטא הילינג. לכן מומלץ ללמוד אותו שבועיים אחרי קורס היסוד. כמו קורס היסוד, גם הוא אורך 3 ימים. לקריאה נוספת.

הרבה מאד אנשים מצליחים לקבל בשלב הזה מידע משמעותי בעת ההתחברות לבריאה, אבל רק חלקם מצליח לפענח את הדברים בצורה ברורה ומדויקת. לכן הסדנה הזאת כל כך חשובה – היא תעזור לכם להיות נינוחים הרבה יותר בעת ההתחברות לבריאה, להבין הרבה יותר, להצליח הרבה יותר לעזור לעצמכם ולאחרים. לקריאה נוספת.

דגשים חדשים ומאד מועילים לגישת החקירה לעומק של תטא הילינג. יומיים של לימוד שכוללים 4 טיפולים הדדיים ו-2-3 הדגמות טיפולים שמקפיצים את יכולת הטיפול בעצמך ובאחרים. הקורס גם פותח את הדלת למרבית קורסי ההמשך של תטא הילינג, שמאפשרים ריפוי של תחומי חיים רבים. לקריאה נוספת.

סדנה מבית היוצר שלנו. 6 מפגשי ערב או קורס מרוכז בסופ"ש + 6 וובינרים ללימוד יחסי מטפל-מטופל, חסמים של מטפלים שגורמים לטעויות נפוצות ועוד. לקריאה נוספת.

הכי קל ללמוד את הדברים שאנחנו כבר יודעים. בגלל זה מאד משתלם לחזור על הקורסים יותר מפעם אחת. החזרה היא ללא תשלום

למה אפשר לצפות מחבילת כלי לחיים?

חבילת כלי לחיים יודעת להעניק את הביטחון הנדרש כדי להשתמש בתטא הילינג. יש אנשים שמרגישים את הביטחון הזה כבר במחזור הראשון שלהם ואצה להם הדרך להתקדם לקורסי ההמשך, ויש אנשים שמעדיפים לנצל את ההטבה שנכללת בחבילה ולחזור על הקורסים שוב ושוב עד שהם מרשים לעצמם "לצאת מהארון" ולהכריז – אני תטא הילר/ית!

בוגרי חבילת כלי לחיים לומדים להקשיב ברגישות, לשאול שאלות שמקדמות את הטיפול, יודעים להשרות תחושת ביטחון בקרב המטופלים שלהם שמאפשרת להם להיפתח ולגלות דברים שלא העזו לגעת בהם בעבר. בהתאם לכך בוגרי חבילת כלי לחיים הופכים להיות שותפים מבוקשים להחלפת טיפולים עם קולגות ומגיעים לקורסי ההמשך משוחררים מרגשי נחיתות או הפחד לפשל בטיפולים. 

חבילת כלי לחיים מלמדת איך פשוט להרפות וליהנות מהטיפול!

חבילת כלי לחיים, כולל מחירים:

מתקשה להחליט? אנחנו מזמינות אותך לשיחת יעוץ חינם עם איתנו – טלפון במשרד: 054-7622545, ו/או להגיע למפגש ההכרות הקרוב שלנו כדי לספוג את האווירה ולהתרשם. אנחנו פה כדי לעזור.

ולסיום, מילים מהלב
חלק גדול מהקורסים שרשומים כאן ותחת הקורסים המתקדמים למדתי בקיץ שנת 2009, שהיה אתנחתא של חסד. מדי יום בגרתי, התרככתי, אהבתי יותר ולמדתי לשמוח באמת. לימוד מעמיק שמחזיק מעמד לאורך זמן. אני מודה מכל הלב לויאנה על כך שהביאה לעולם את המתנה הזאת שנקראת תטא הילינג, ושידעה לכוון אותי אליה למרות המרחק. ככל שחולפות השנים המרחק מתקצר, והלב מתרחב. תודה רבה. אהו.

להתראות!

לרכישת כל ספרי "תטא הילינג" בעברית

מועדון בוקר טוב

תחנת רענון לנפש – רבע שעה של שידור חי יומי שכל כולו קודש ליצירת מציאות

בכל יום נשפוך אור על היבט אחר של החיים שבו האמונות הלא-מודעות שלנו יוצרות מורכבות וקושי ונשתמש בכלים של תטא הילינג כדי לפתור אותן מהשורש.

לטעימה ממועדון הבוקר