נשמח לעזור לך
טלפון: 052-3228856
כתבו לי לוואטסאפ ואחזור אליכם
 [email protected]

קורסים לבוגרי קורס אנטומיה אינטואיטיבית

החיים שאחרי קורס אנטומיה אינטואיטיבית

בקורס אנטומיה אינטואיטיבית נדמה כאילו הגענו לפסגה ואין יותר לאן לטפס. נכון שהקורס מהווה הישג אישי מאד משמעותי, אבל עכשיו הזמן לקצור את הפירות ולהיכנס לעולם הקסום של החיים שאחרי אנטומיה. כל קורס המשך שתלמדו מעכשיו ילבש חג וניחוח רוחני מרגש. בחבילה לבוגרי קורס אנטומיה אינטואיטיבית אנו מציעות קורסים ייחודיים וגם את האפשרות לכלול קורסים שאולי דילגתם עליהם קודם ויכולים מאד לתרום לכם. 

לקריאה נוספת על קורס אנטומיה אינטואיטיבית

קורסים ייחודיים לבוגרי אנטומיה אינטואיטיבית

בוגרי אנטומיה

1. קורס מחלות והפרעות – קורס מאד חזק שמתמקד בעיקר בזיהוי והסרה של חסמים ופחדים מפני מחלות, מפני טיפול בחולים, מפני הזדקנות, מוות ועוד, כך שנוכל להיות עדים נקיים.

זה קורס חובה למי שרוצה לטפל באופן מקצועי ולתת שירות שלם למטופלים, ומומלץ בחום למי שחושד שיש לו פחד מפני מחלות, הזדקנות, מוות וכדומה. רמת הביטחון האישי מאד גוברת בעקבות התובנות של הקורס העצמתי הזה.
משך הקורס – 10 ימים. הוא כולל 20 החלפות טיפולים ולימוד רב. עלות – 6200 ₪.

2. קורס יחסי עולם – קורס יחסי עולם עוסק בדעות קדומות מכל הסוגים. דעות קדומות כשלעצמן אינן דבר רע. הן עוזרות לפשט את החיים ומטרתן ליצור תחושת שייכות וביטחון. בדרך לשייכות הרבה מהן יוצרות פירוד, פחד ושנאה שאחראיים למרבית הקשיים שלנו עם אחרים ועם עצמנו. לכן נבחן בקורס דעות קדומות רבות שאת חלקן הגדול ירשנו או הבאנו ממקומות אחרים. גן עדן לאוהבי עבודת האמונות!

משך הקורס – 5 ימים שכוללים 5 הדגמות טיפולים ו-10 החלפות טיפולים. עלות – 3400 ₪.

3. קורס מישורי הקיום – הפילוסופיה שמאחורי תטא הילינג בניחוח קסום מהאגדות. בשונה משאר קורסי תטא הילינג, אין ממש עבודת אמונות. את מקומה תופסים תרגילים שמזמנים מפגשים מופלאים עם המישורים השונים.
משך הקורס – 5 ימים. עלות – 3500 ₪.

4. קורס דנ"א 3 – הקורס הגבוה ביותר של תטא הילינג עד כה. מלמד איך לעבוד עם חוקי היקום, עם מזג האוויר, עם היכולות הגנוזות שמחברות אותנו לעצמה שלנו. כדי להצליח לעשות זאת לומדים שיטה חדשה לבצע קריאות אינטואיטיביות, לומדים איך לסנכרן את המולקולות הנצחיות שלנו ועוד. בגלל הרטט הגבוה שלו, מומלץ קודם ללמוד את כל שאר הקורסים של תטא הילינג ולהגיע עם מוכנות ובשלות נפשית להכלת הידע הגבוה. 
משך הקורס – 5 ימים. עלות – 4300 ₪.

לרכישת כל ספרי "תטא הילינג" בעברית

מועדון בוקר טוב

תחנת רענון לנפש – רבע שעה של שידור חי יומי שכל כולו קודש ליצירת מציאות

בכל יום נשפוך אור על היבט אחר של החיים שבו האמונות הלא-מודעות שלנו יוצרות מורכבות וקושי ונשתמש בכלים של תטא הילינג כדי לפתור אותן מהשורש.

לטעימה ממועדון הבוקר