נשמח לעזור לך
טלפון: 052-3228856
כתבו לי לוואטסאפ ואחזור אליכם
 [email protected]

קורס הילינג

לימודי רפואה אלטרנטיבית הפכו פופולריים מאוד בשנים האחרונות. אחד הקורסים המבוקשים הוא קורס הילינג. למה דווקא הילינג?

רבים חשים שיש ביכולתם לרפא אחרים. בביישנות מרוגשת הם אומרים משפטים כמו – יש לי כוחות ריפוי בידיים. על אף שהדבר לא לגמרי מסתדר להם מבחינה הגיונית, יום אחד הם מפסיקים להילחם בתחושה הזו והולכים ללמוד קורס הילינג.

קורס הילינג עוזר לעשות סדר בתחושות הללו. ללמוד מתי ואיך להשתמש באנרגיה המראה כך שאכן תצליח לרפא מבלי להתיש אותם או לפגוע באיש. למשל, אחת התופעות של אנשים שהאנרגיה שלהם חזקה ולא מאוזנת היא התקלקלות של מכשירי חשמל כשהם בסביבתם. נורות חשמל נשרפות, מחשבים נתקעים, תנורים מפסיקים לעבוד… לימודי הילינג עוזרים לאדם להשתמש בכוחות שלו באופן אלגנטי ומעורר השראה.

מעבר לכך קורס הילינג הוא שער לעולם הרוחני. שער המאפשר לראות את העולם לא רק כחומר המושפע מחומר, אלא כשילוב בין חומר לאנרגיה המשפיעים זה על זה. אלברט איינשטיין ניסח כבר לפני שנים קשר בין חומר לאנרגיה, (M=E*C2) אבל התחלתי להבין למה הוא כנראה התכוון רק כשהתחלתי ללמוד על הילינג.

הילינג – מה תפקיד המטפל?

לימודי הילינג מכשירים את התלמיד להיות הילר – אדם המרפא באמצעות אנרגיה. במידה מסוימת, המרפא לומד לאורך הכשרתו, להפוך להיות שקוף, כלומר, נטול אגו, נטול שיפוטיות, להיות שרוי בהלך רוח חיובי ופתוח המאפשר לו להיות מוליך נקי של אנרגיה או עד לכניסתה. ככל המרפא נקי יותר ומאמין יותר ביכולת לעזור לאחרים להתרפא באמצעות אנרגיה, כך הריפוי מצליח יותר. יש אנשים שאמונתם בריפוי כה חזקה, שהם עדים שוב ושוב למקרי ריפוי מיידי, העומדים בסתירה לכל הגיון רפואי.

קורס הילינג – מה לומדים?

קורס הילינג קודם כל מלמד גישה חדשנית-עתיקה לעולם. בעולם על פי ההילינג יש חיבור בין כל האטומים, ואנרגיה זורמת ומקשרת בין כל הדברים. יתרה מכך, ישנם דברים שאינם לובשים צורה חומרית ועדיין יש להם ממשות. בעבר אולי כינו אותם אלים, או רוחות רעות, אך שיטות הילינג שונות מצליחות לחדור מבעד למחיצות המפרידות בין החומר לרוח ולגעת במורכבות של העולם שלנו. קורס הילינג מלמד איך לעשות זאת בצורה מבוקרת, מבלי להפר את האיזון בין הגורמים השונים השותפים לעולם שלנו, מתוך התחשבות בתמונה הרחבה של הקיום הזה.

בשל עומק הדברים, קורס הילינג פעמים רבות נחווה כחוויה מאירת עיניים. חוויה רוחנית מעשירה שעוזרת פתאום להבין כל כך הרבה דברים שנדמו סתומים. פתאום ניתן להבין איך חיבוק ונשיקה מאמא (או מאבא) עוזרים לרפא כאב של ילד, וגם השאלה מה קורה עם הנשמה לאחר מותה מקבלת מענה רציני.

הבונוס הגדול של לימודי הילינג הוא הדגש שהם שמים קודם כל על ריפוי עצמי. ריפוי צלקות מהעבר, ריפוי כאבים שנותרו ביחס למערכות יחסים שכשלו או עדיין כושלות, היכולת ליצור שינויי אמיתי בדפוסי החשיבה והרגש. ההתמחות שלי היא בשיטת תטא הילינג ומזמן הבנתי שעל אף שנדמה לי כאילו אני מלמדת חומר חדש בכל קורס, למעשה אני ממקדת את התלמידים כל פעם לטפל בסוגיה לא פתורה אחרת בחייהם. אז נכון שאני מלמדת טכניקות שונות, אבל לא הן העיקר, אלא השינוי הפנימי שהופך את האדם פנוי רגשית לעזור לאחרים. ככל שלומדים יותר, כך הדבר נעשה קל יותר. נוצר פיוס עמוק יותר עם העולם הפנימי והחיצוני. אם בכל זאת אתם רוצים לדעת מה לומדים – הסילבוס רשום תחת קורס תטא הילינג יסוד ותחת כל שאר הקורסים.

לוח ארועים

קטגוריות

ספרי תטא הילינג

לרכישת כל ספרי "תטא הילינג" בעברית

מועדון בוקר טוב

תחנת רענון לנפש – רבע שעה של שידור חי יומי שכל כולו קודש ליצירת מציאות

בכל יום נשפוך אור על היבט אחר של החיים שבו האמונות הלא-מודעות שלנו יוצרות מורכבות וקושי ונשתמש בכלים של תטא הילינג כדי לפתור אותן מהשורש.

לטעימה ממועדון הבוקר