נשמח לעזור לך
טלפון: 052-3228856
כתבו לי לוואטסאפ ואחזור אליכם
 [email protected]

קורס תקשור

במקביל לעולם האנושי המוכר לנו מתקיימים ממדים אנרגטיים פעילים. את הממדים הללו מאכלסות ישויות שונות, חלקן קשורות אלינו וממלאות תפקידים שוטפים בחיינו. הקשר עם ישויות אלו פעמים רבות נעשה באופן בלתי מודע, אך ניתן להביא אותו לידי מודעות ואף לשוחח עם גופים אנרגטיים אלו. שיחה כזאת נקראת "תקשור".

לישויות אנרגטיות יש תדר שונה משלנו, ויש ללמוד כיצד לעבוד איתן בלי להתיש את הגוף הפיזי או הנפש.

לכל אחד מאתנו יש יכולת לתקשר. קורס תקשור מכשיר אנשים לעשות זאת באופן מובנה ומבוקר, תוך יצירת אופק חדש להבנה רחבה יותר על מבנה העולם הפנימי והחיצוני שלנו. קורס תקשור משדרג את היכולת שלנו לפעול בהרמוניה ויעילות שונה מכפי שהורגלנו. קורס תקשור מלמד אודות העולם שמעבר לחמשת החושים – ישויות הקשורות לטבע, אנרגיות נטולות גוף וצורה, נשמות שעברו מהעולם הזה לעולם הבא, מדריכים רוחניים, מלאכים, חוקי טבע ועוד.

אנשים רבים מגלים במהלך חייהם שיש להם יכולות תקשור טבעיות. בתהליך אישי של ניסוי וטעיה הם לומדים כיצד לפענח את המסרים שהם מקבלים ומה לעשות עם המידע. בתהליך האישי הזה חלקם חווים בלבול, אפילו מחלות והפרעות שונות בגלל חוסר ידע כיצד להשתמש ביכולת שגילו בעצמם. קורס תקשור מכוון לעזור גם לאנשים שכבר גילו בתוכם את יכולת התקשור וזקוקים להכוונה.

קורס תקשור – איך זה נעשה?

קורס תקשור יכול להיערך בקבוצה, או כמסע חונכות אישי. אופי ההכשרה תלוי במורה הרוחני, באנרגיה איתה מתקשרים ובתלמיד. לרוב קורס תקשור מלמד איך לקבל תקשורות ממדריכים רוחניים אנרגטיים המלמדים אנשים אודות נתיבי התפתחות והתקדמות, או כיצד לשוחח עם נשמות שעזבו את הגוף.

התקשור פעמים רבות מעניק לנו ידע ישיר ובלתי אמצעי אודות נושאים שונים בחיינו או בחייהם של אחרים. מידע זה מעניק גישה לפריצה של מחסומים רגשיים עמוקים בתוכנו. על כן יש משמעות שהתהליך הלימודי של קורס תקשור יהיה תומך, מכיל, מקצועי, באופן שיעניק לתלמיד את הקרקע המתאימה להתפתחות מיטבית.

רבים מהמורים המלמדים תקשור קרובים לתחום של לימודי הילינג וספציפית לתחום של תטא הילינג. בתטא הילינג מתקשרים אנרגיה גבוהה במיוחד הנושאת תדר אדיר של אהבה, של ידיעה ושל יכולת יצירה.

מה נדרש מתלמיד המבקש להצטרף אל קורס תקשור?

תלמיד המבקש להצטרף אל קורס תקשור מוזמן למעשה למסע פנימה. להעז ולגלות סגולות הצפונות בתוכו, להעז להיפתח לעולם המיסטי, מסתורי משהו של אנרגיות וישויות. כדי להצליח לתקשר לא פעם נדרש התלמיד להתמיד בנסיונות שלו, להסכים לעבור דרך תקופה של חוסר ודאות או חוסר בטחון בעת שהוא רוכש יכולות ומיומנויות חדשות. גמישות מחשבתית היא יתרון גדול, והיכולת להתמסר להנחיה של מורה מקצועי גם היא מאד מקצרת את תהליך הלמידה.

אדם הבוחר ללמוד קורס תקשור כמו למשל קורס תטא הילינג, צריך להיות מוכן להשיל מעצמו מחסומים תרבותיים ואחרים הגורמים לרתיעה מפני ידיעת העתיד או אפילו העבר… מי שיש לו הפתיחות, הסקרנות, ההתמדה וגם קורטוב של אומץ – יוכל לזכות לכלי לכל החיים!

לוח ארועים

קטגוריות

ספרי תטא הילינג

לרכישת כל ספרי "תטא הילינג" בעברית

מועדון בוקר טוב

תחנת רענון לנפש – רבע שעה של שידור חי יומי שכל כולו קודש ליצירת מציאות

בכל יום נשפוך אור על היבט אחר של החיים שבו האמונות הלא-מודעות שלנו יוצרות מורכבות וקושי ונשתמש בכלים של תטא הילינג כדי לפתור אותן מהשורש.

לטעימה ממועדון הבוקר