נשמח לעזור לך
טלפון: 052-3228856
כתבו לי לוואטסאפ ואחזור אליכם
 [email protected]

תטא הילינג

תטא הילינג כמשנה חיים ואמונות

תטא הילינג

ב-1995 קרו שני דברים, שרק הזמן יגיד למי מהם היתה השפעה רבה יותר – יצחק רבין, ראש ממשלת ישראל, נרצח, וויאנה סטייבל, אישה אנונימית מאיידהו פולז שבארה"ב, החלימה מסרטן.

רצח רבין לווה בתחושות של קונפליקט כבד שקרע את העם. ההחלמה של ויאנה הובילה להתפתחות של תטא הילינג שמנסה לאחד את העולם תחת מטרייה של אהבה.

אז מה זו תטא הילינג?

תטא הילינג היא שיטה חדשנית לזיהוי ושינוי האמונות הלא מודעות שמגבילות או חוסמות אותנו בחיים. כתוצאה מהיעילות והנועם בעבודה איתה היא הפכה בשנים האחרונות לשיטה מובילה לריפוי ולהתפתחות אישית.

תטא הילינג – איך היא פועלת?

מכירים את התחושה שיצאתם משיחה טובה כזאת עם אדם קרוב וכל הבעיות שלכם נפתרו, אבל אז כשניסיתם ליישם את התובנות החדשות כלום לא קרה? זו לא אשמתכם או אשמת העצות שקיבלתם. הסיבה לחוסר ההצלחה היא שהמודע שלנו, אותו חלק שהשתתף בשיחה באופן פעיל, מנהל רק חלק קטנטן מהחיים שלנו וכל השאר מנוהל על ידי חלק אחר – הלא-מודע. לכן חשוב כל כך למצוא דרך יעילה להגיע לבעל הבית האמיתי שלנו – תת-המודע.

ויאנה סטייבל, מייסדת תטא הילינג, ידעה שמצבי חלימה, היפנוזה ומדיטציה עמוקה מאד, מייצרים גישה לתת-מודע, אלא שזה קורה תוך ויתור על המודע שלנו. היא גם ידעה שהמשותף למצבים האלה הוא שהמוח נמצא במצב תטא. היא שאלה – האם יש דרך לעבור למצב תטא בערות? תטא הילינג היא ההוכחה שכן!

בתטא הילינג אנחנו עושים מדיטציה קצרה שמעבירה את המוח למצב תטא וכך ניתן כאמור לזהות ולשנות דפוסים לא מודעים ולהשיג ריפוי רגשי, מנטלי, פיזי ורוחני. אגב, ויאנה טוענת שהמדיטציה מחברת אותנו עם מה שהיא מכנה אנרגיית הבריאה – אנרגיה של אהבה טהורה, יודעת-כל, בעלת יכולת בריאה. החיבור לאהבה הנקייה והידע הטהור בשילוב עם היכולת לברוא מציאות נותנים את תחושת הקסם של תטא הילינג!

תטא הילינג מחזירה לנו את היכולת לקחת אחריות על החיים שלנו

אמונה מגבילה היא אמונה לא מודעת שמייצרת לנו מציאות שאנחנו לא אוהבים. למשל האמונה "כולם נוכלים". כל עוד אני מחזיקה באמונה הזאת, תת-המודע שלי יעשה כל שביכולתו לייצר לי מצבים שבהם אנשים ירמו אותי. גם אם זה נשמע הזוי, יש אינספור הוכחות שכך אכן קורה. אם אמצא דרך לשנות את האמונה הזאת מהשורש יוכלו לקרות אחד משני דברים – אנשים שעד כה רימו אותי יפסיקו לעשות זאת, או שאותם אנשים יצאו מתוך החיים שלי ובמקומם ייכנסו אחרים, כאלה שאפשר לבטוח בהם. 

האם זה אומר שאם האמונה שלי תשתנה לעולם לא ינסו לרמות אותי?
את זה אני לא יכולה להבטיח. אבל מניסיוני אני יכולה להגיד שכשאנחנו משנים את עצמנו, המציאות בחוץ משתנה. ייתכן שעדיין יהיו אנשים שינסו לרמות אותנו, אבל זה כבר לא יהיה כולם, וזה יהיה הרבה פחות טראומטי ויהיו לנו כלים רגשיים אחרים לגמרי להתמודד אם המצב במידה ויקרה.

החוויה שלי עם תטא הילינג היא שקיבלתי באמצעותה את היכולת להפוך לאדם שמח מבפנים ובעלת אינטואיציה, לאדם רך יותר עם עצמו ועם הסביבה. היא נתנה לי תחושה שאני חיה את הייעוד שלי ומממשת את עצמי. זו האחריות העמוקה שחיפשתי – לרכוש את היכולת לנהל את העולם הרגשי שלי.

לפני סיום – איך נכון לכתוב – תטא הילינג או טטה הילינג?

המילה "תֶטָא" היא אות יוונית. באנגלית היא נכתבת כך – Theta. על פי כללי העברית, th מתורגם לאות 'ת' ואילו t מתורגם לאות 'ט'. ובגלל שזאת מילה במקורה ביוונית הסיומת היא עם 'א'. כמו במילים אלפא, בטא, גמא…

אז בדומה לאות העברית 'א' שרק מוסיפים לא א בסוף וכך "מיוונית" אותה, גם לאות 'ט' שלנו מוסיפים 'א' והנה היא מתיוונת. בקיצור – טטה הילינג זו צורת כתיב שגויה.

איך אפשר לשמוע עוד או להתנסות בתטא הילינג?

thetahealing - תטא הילינג - טטה הילינגיש שלוש דרכים עיקריות:

  1. להוריד את המדריך שלנו.
  2. להגיע למפגש הכרות.
  3. להצטרף למועדון בוקר טוב שלנו.

כל הדרכים נהדרות. אם אתם מתלבטים מה מתאים לכם, אשמח לעזור – 052-3228856.

אני מאחלת לכם להתאהב בתטא הילינג 🙂

להתראות,
נגה

לוח ארועים

לרכישת כל ספרי "תטא הילינג" בעברית

מועדון בוקר טוב

תחנת רענון לנפש – רבע שעה של שידור חי יומי שכל כולו קודש ליצירת מציאות

בכל יום נשפוך אור על היבט אחר של החיים שבו האמונות הלא-מודעות שלנו יוצרות מורכבות וקושי ונשתמש בכלים של תטא הילינג כדי לפתור אותן מהשורש.

לטעימה ממועדון הבוקר