נשמח לעזור לך
טלפון: 052-3228856
כתבו לי לוואטסאפ ואחזור אליכם
 [email protected]

תטא הילינג

תטא הילינג כמשנה חיים ואמונות

תטא הילינג: פתח לחיים חדשים

במסע חיינו, אנחנו לעיתים קרובות מוצאים את עצמנו נתקעים במעגלים של אמונות מגבילות ותפיסות שליליות המחוללות בתוכנו חרדה, דיכאון ואף מחלות פיזיות. תטא הילינג מציעה לנו דרך חדשה, מהפכנית ורגישה להתמודדות עם אתגרים אלו, מאפשרת לנו לזהות את המקורות העמוקים של הקשיים ולהתמודד עמם מהשורש.

אז מה זה תטא הילינג?

תטא הילינג היא פרקטיקת ריפוי חדשנית שפותחת לנו דלת לעולם של התפתחות אישית ורווחה נפשית. בלב ליבה, היא עוסקת בזיהוי ושינוי של אמונות בלתי מודעות שפועלות כמחסומים בחיינו. אלה יכולות להיות תפיסות עצמיות שליליות, פחדים, או מגבלות שאנחנו נושאים איתנו ללא ידיעה, המונעות מאיתנו לחיות את המציאות שאנו מייחלים לה.

השיטה מבוססת על עבודה עם גלי המוח ברמת התטא, אשר נחשבת לאחת הרמות העמוקות והרגועות ביותר של תודעת האדם. ברמה זו, המוח נפתח לאפשרויות חדשות ולקבלת מסרים מתת-המודע, מה שמאפשר חיבור לפוטנציאל הגלום בנו והפעלתו לטובת שיפור משמעותי בחיים.

בשנים האחרונות, תטא הילינג הפכה לאחת השיטות המובילות בתחום הריפוי וההתפתחות האישית, הודות ליעילותה המוכחת ולתחושת הנוחות והעוצמה שהיא מעניקה למתרגלים אותה.

היא מציעה דרך ישירה ואפקטיבית להתמודד עם אתגרים נפשיים ורגשיים, תוך שינוי מעמיק ומשמעותי המשפיע לטובה על כל תחומי החיים.

נגה בן ישראל תטא הילינג

זיהוי ושחרור אמונות מגבילות: מסע אל חירות נפשית

כל אחד מאיתנו נשא בתוכו אמונות שליליות המשפיעות על התנהגותו ותפיסת עולמו. תטא הילינג מאפשרת לנו לזהות אמונות אלו, להבין את ההשפעה המגבילה שלהן על חיינו, ולשחרר אותן לטובת קבלת אמונות חדשות, מעצימות ותומכות, שיכולות לייצר מציאות חדשה ומיטיבה.

התמודדות עם אופני חשיבה פוגעניים

מחשבות טורדניות ודפוסי חשיבה הרסניים יכולים להוביל לתחושת תקיעות ולמצבים רגשיים כבדים. דרך תטא הילינג, אנו לומדים להתוודע לאופני חשיבה אלו ולשנותם, כדי ליצור תדר של שלום נפשי ובריאות רגשית.

אבחון וטיפול ברגשות ובעיות בריאותיות

חרדות, דיכאון, פאניקה, פוביות, ותסמינים פיזיים הם רק חלק מהסימפטומים שתטא הילינג יכולה לזהות ולטפל. על ידי זיהוי השורשים העמוקים של בעיות אלו, אנו יכולים להתחיל בתהליך של שחרור וריפוי, מה שלעיתים קרובות מוביל להיעלמות התסמינים.

גישה הוליסטית לחיזוק הגוף והנפש

תטא הילינג מביאה איתה הבנה עמוקה של כוחות הפנימיים שלנו ומאפשרת לנו לחבר אליהם. באמצעות החיבור הזה, אנו יכולים לפתח יכולת ליצור שינוי מהיר ולחיות חיים מלאים יותר, מאושרים ומספקים.

אלו הן רק התחלות למה שנראה כמו מסע מרתק של ריפוי והתפתחות אישית. את יכולה להתאים את הנוסח לסגנון ולאופי של האתר שלך, כמו גם להוסיף פרטים נוספים שחשובים לך.

תטא הילינג – איך היא פועלת?

מכירים את התחושה שיצאתם משיחה טובה כזאת עם אדם קרוב וכל הבעיות שלכם נפתרו, אבל אז כשניסיתם ליישם את התובנות החדשות כלום לא קרה? זו לא אשמתכם או אשמת העצות שקיבלתם. הסיבה לחוסר ההצלחה היא שהמודע שלנו, אותו חלק שהשתתף בשיחה באופן פעיל, מנהל רק חלק קטנטן מהחיים שלנו וכל השאר מנוהל על ידי חלק אחר – הלא-מודע. לכן חשוב כל כך למצוא דרך יעילה להגיע לבעל הבית האמיתי שלנו – תת-המודע.

ויאנה סטייבל, מייסדת תטא הילינג, ידעה שמצבי חלימה, היפנוזה ומדיטציה עמוקה מאד, מייצרים גישה לתת-מודע, אלא שזה קורה תוך ויתור על המודע שלנו. היא גם ידעה שהמשותף למצבים האלה הוא שהמוח נמצא במצב תטא. היא שאלה – האם יש דרך לעבור למצב תטא בערות? תטא הילינג היא ההוכחה שכן!

בתטא הילינג אנחנו עושים מדיטציה קצרה שמעבירה את המוח למצב תטא וכך ניתן כאמור לזהות ולשנות דפוסים לא מודעים ולהשיג ריפוי רגשי, מנטלי, פיזי ורוחני. אגב, ויאנה טוענת שהמדיטציה מחברת אותנו עם מה שהיא מכנה אנרגיית הבריאה – אנרגיה של אהבה טהורה, יודעת-כל, בעלת יכולת בריאה. החיבור לאהבה הנקייה והידע הטהור בשילוב עם היכולת לברוא מציאות נותנים את תחושת הקסם של תטא הילינג!

תטא הילינג מחזירה לנו את היכולת לקחת אחריות על החיים שלנו

אמונה מגבילה היא אמונה לא מודעת שמייצרת לנו מציאות שאנחנו לא אוהבים. למשל האמונה "כולם נוכלים". כל עוד אני מחזיקה באמונה הזאת, תת-המודע שלי יעשה כל שביכולתו לייצר לי מצבים שבהם אנשים ירמו אותי. גם אם זה נשמע הזוי, יש אינספור הוכחות שכך אכן קורה. אם אמצא דרך לשנות את האמונה הזאת מהשורש יוכלו לקרות אחד משני דברים – אנשים שעד כה רימו אותי יפסיקו לעשות זאת, או שאותם אנשים יצאו מתוך החיים שלי ובמקומם ייכנסו אחרים, כאלה שאפשר לבטוח בהם. 

האם זה אומר שאם האמונה שלי תשתנה לעולם לא ינסו לרמות אותי?
את זה אני לא יכולה להבטיח. אבל מניסיוני אני יכולה להגיד שכשאנחנו משנים את עצמנו, המציאות בחוץ משתנה. ייתכן שעדיין יהיו אנשים שינסו לרמות אותנו, אבל זה כבר לא יהיה כולם, וזה יהיה הרבה פחות טראומטי ויהיו לנו כלים רגשיים אחרים לגמרי להתמודד אם המצב במידה ויקרה.

החוויה שלי עם תטא הילינג היא שקיבלתי באמצעותה את היכולת להפוך לאדם שמח מבפנים ובעלת אינטואיציה, לאדם רך יותר עם עצמו ועם הסביבה. היא נתנה לי תחושה שאני חיה את הייעוד שלי ומממשת את עצמי. זו האחריות העמוקה שחיפשתי – לרכוש את היכולת לנהל את העולם הרגשי שלי.

כיצד מתנהל טיפול אישי בתטא הילינג?

טיפול אישי בתטא הילינג הוא שיחה. שיחה שונה מכל מה שהכרתם. שיחה שלוקחת אותנו אל נפתולי הלא מודע, 'בעל הבית' האמיתי של חיינו המנהל, כך אומרים, כ-90% ממה שקורה בחיים שלנו. תטא הילינג התברכה ביכולת לעשות זאת בנימה אוהבת, פשוטה, רכה, כזאת שמאפשרת שינוי אמיתי ומתמשך.

אם תבחרו להיפגש עמי, אבקש מכם בתחילת השיחה לספר לי מה הביא אתכם אלי. אשאל מספר שאלות כדי להבין את מהות הקושי, שאלות כמו: מתי זה התחיל, האם זה קורה במצבים נוספים… כשיהיה בידי מספיק מידע, אומר לכם משהו כמו: "בסדר, אשאל".

זוהי נקודת המפתח הראשונה בטיפול

תטא הילינג מאמינה שישנה אנרגיה תבונית הזורמת ומחברת בין כל הדברים הקיימים. יתרה מכך, היא מאמינה שניתן לשוחח עימה ולהיעזר בה להבין וליצור דברים. מתוך כך ניתן לה שמה – בורא כל שישנו. כשאני שואלת, אני מבקשת לדעת איזו אמונה לא מודעת שלכם מייצרת את המצב הלא רצוי הזה. את התשובה שאקבל אבדוק אתכם באמצעות בדיקת שריר. אגב, אנו נוהגים לכנות אמונות אלו בשם אמונות חוסמות או מגבילות.

נקודת מפתח שנייה – בדיקת השריר

מסתבר שכשהתת-מודע שלנו מסכים עם המציאות, הוא מעלה את חוזק השרירים שלנו. כשהוא לא מסכים – הוא מרפה אותם. כך ניתן להסביר את ההבדל בין בתחושה הפיזית בין התבשרות על העלאה לבין מפגש עם שוטר שמסמן לנו לעצור רגע אחרי שתפס אותנו על חם… בעזרת בדיקה זו אתם שותפים מלאים לא רק לזיהוי האמונות שלכם אלא לתהליך כולו. תוכלו לראות במו עיניכם מתי הן משתנות ובאיזו מהירות. עוד על בדיקת השריר.

את האמונה שנמצאה אנו ממשיכים לחקור לעומק, או 'לחפור' כדי להגיע לשורש שלה ולהבין מה מטרתה. דרך כך מתהווה נקודת המפתח לטוויסט האלגנטי שמצליחה תטא הילינג לחולל – השינוי.

נקודת מפתח שלישית – 'הלמידה'

מרגע שנבין את מקור האמונה ומה היא משרתת אצלנו – אוכל לבקש מהבריאה ללמד את התת-מודע שלכם כיצד לקבל את אותו ערך, מבלי להמשיך לשלם את המחיר. אתם תראו באותו רגע שעיני עצומות, כי אני בודקת אנרגטית שהלמידה אכן נקלטה. חלק מהאנשים חשים את כניסת האנרגיה וממש מזהים את המידע בעוד אחרים לא חשים כלום. אין לכך חשיבות מבחינת תוצאת הטיפול.

נקודת מפתח רביעית – הדמיה

כדי לדעת אם התחולל שינוי, אבקש מכם לחזור בעיני רוחכם לסיטואציה שבעטיה הגעתם. פעמים רבות אנשים מופתעות לגלות שהנושא כבר לא מפעיל אותם בכלל. שהפחד או הכעס שהיו נעלמו לגמרי. כאן פחות או יותר ניתן לסיים את הטיפול ולהיפרד לשלום.

לפני סיום – איך נכון לכתוב – תטא הילינג או טטה הילינג?

המילה "תֶטָא" היא אות יוונית. באנגלית היא נכתבת כך – Theta. על פי כללי העברית, th מתורגם לאות 'ת' ואילו t מתורגם לאות 'ט'. ובגלל שזאת מילה במקורה ביוונית הסיומת היא עם 'א'. כמו במילים אלפא, בטא, גמא…

אז בדומה לאות העברית 'א' שרק מוסיפים לא א בסוף וכך "מיוונית" אותה, גם לאות 'ט' שלנו מוסיפים 'א' והנה היא מתיוונת. בקיצור – טטה הילינג זו צורת כתיב שגויה.

איך אפשר לשמוע עוד או להתנסות בתטא הילינג?

thetahealing - תטא הילינג - טטה הילינג

יש שלוש דרכים עיקריות:

  1. להוריד את המדריך שלנו.
  2. להגיע למפגש הכרות.
  3. להצטרף למועדון בוקר טוב שלנו.

כל הדרכים נהדרות. אם אתם מתלבטים מה מתאים לכם, אשמח לעזור – 052-3228856.

אני מאחלת לכם להתאהב בתטא הילינג 🙂

להתראות,
נגה

לוח ארועים

לרכישת כל ספרי "תטא הילינג" בעברית

מועדון בוקר טוב

תחנת רענון לנפש – רבע שעה של שידור חי יומי שכל כולו קודש ליצירת מציאות

בכל יום נשפוך אור על היבט אחר של החיים שבו האמונות הלא-מודעות שלנו יוצרות מורכבות וקושי ונשתמש בכלים של תטא הילינג כדי לפתור אותן מהשורש.

לטעימה ממועדון הבוקר