נשמח לעזור לך
טלפון: 052-3228856
כתבו לי לוואטסאפ ואחזור אליכם
 [email protected]

מסלול לימודי תטא הילינג

מסלול הלימודים של תטא הילינג

 מה האופציות?

תטא הילינג מציעה עשרות קורסים פרי פיתוחה של ויאנה סטייבל, מייסדת השיטה, חציים קורסי מטפלים שמלמדים מורים שהוסמכו על ידה, חציים קורסי מורים שרק היא מלמדת. בנוסף יש קורסים שפיתחו תלמידים של ויאנה וזכו לברכתה. אין צורך ללמוד את כל הקורסים כדי להתחיל ליישם את השיטה, אבל יש תהליך הכשרה מובנה ואופק רחב להתפתחות אישית ומקצועית. בואו נבין איך זה עובד.

תרשים מסלול הלימודים - קורס תטא הילינג

הכול מתחיל בקורס תטא הילינג יסוד

קורס תטא הילינג יסוד אורך 3 ימים. הוא מניח את הבסיס להבנת תטא הילינג ומלמד חלק מהטכניקות הטיפוליות. אני מלמדת אותו בקיבוץ יפעת בימים חמישי עד שבת. אחריו נפתחות 5 אופציות:

אחרי קורס היסוד של תטא הילינג נפתחות בפניכם מספר אפשרויות:

 1. קורס תטא הילינג מתקדם: משלים את קורס היסוד. לכן מומלץ ללמוד אותו זמן קצר אחרי קורס היסוד. גם הוא אורך 3 ימים וגם הוא מתקיים בימים חמישי עד שבת.
 2. מי שם?: ראינו שהרבה אנשים לא מרגישים מספיק בשלים להמשיך מקורס היסוד ישירות לקורס המתקדם, לכן הוספנו ביניהם את סדנת הערב הזו שנועדה לתת מענה לשאלה – "האם באמת התחברתי לבריאה או שדמיינתי את הכול?" ברגע שתחושו וודאות והערוץ העל-חושי שלכם ייפתח – הקסם של תטא הילינג יתחיל לעבוד!
 3. קורס יסוד חוזר: ניתן לחזור על קורס היסוד שוב ושוב. תלמידים שחזרו על הקורסים מספרים שבכל פעם הם קולטים את הדברים קצת אחרת ומפנימים אותם טוב יותר. ההשתתפות החוזרת היא במחיר מוזל.
 4. קייטנת ריינבו: חוויה משותפת להורים ולילדים. זו הזדמנות לגעת בדברים מהותיים דרך משחק. בקורס זה לומדים להרחיב את היכולות האינטואיטיביות וחווים את תטא הילינג מנקודת מבט מרעננת של הילדים שלנו.מספר

הקורס המתקדם – השער לשלב הבא

הקורס המתקדם משלים את הבסיס של תטא הילינג.

עד סוף שנת 2017 הקורס המתקדם פתח את הדלת למרבית הקורסים. מינואר 2018 הוא מוביל לקורס אחד בלבד של ויאנה – קורס דיג דיפר. קורס דיג דיפר יצרה ויאנה אחרי שראתה שרוב האנשים מגיעים לקורסי ההמשך כשהם עדיין לא יודעים איך לנהל סשן משמעותי. מאחר שכל קורסי ההמשך בנויים על עבודת האמונות של תטא הילינג ובחלקם גם אין יותר הדגמות של טיפולים, דיג דיפר הפך דרישת סף לכל קורסי ההמשך. הקורס אורך יומיים.

כדי להעשיר ולשפר את עבודת האמונות ולהבין את הדגשים המיוחדים של טיפולי תטא הילינג, הוספנו גם סדנה משלנו בשם התמקצעות בחקירה לעומק. זו סדנה שמתמשכת על פני 6 שבועות – שישה מפגשי ערב ועוד 6 וובינרים (שידורי רשת) שהדגש בהם הוא על פיתוח מיומנויות טיפול. מתי ואיך לפנות לבורא, לעשות בדיקת שריר, איך לזהות אם אנחנו בדרך לשורש ומתי הגענו לאמונות השורש ועוד. בוובינרים ננתח מקרים בצוותא כדי לפתח את צורת החשיבה והגישה הטיפולית של תטא הילינג.

כדי לרכוש ביטחון בעבודת האמונות ולהגיע מוכנים לכל קורס שתבחרו בהמשך – מומלץ לקחת את קורס דיג דיפר ואת סדנת ההתמקצעות שלנו בחבילה (זה גם יוצא משתלם יותר).

קורסים לבוגרי דיג דיפר

שלל הקורסים שלנו שנפתחים לבוגרי קורס דיג דיפר:

 1. קורס הבורא ואני – יומיים של התמקדות בחיבור לבריאה. כל רמת אמונה שלנו נחלקת בין העצמי ההישרדותי שלנו, העצמי הסמוי שלנו, האגו שלנו והאני העליון. כאן נלמד להבחין ביניהם ובין הבריאה לשאר המישורים.
 2. קורס סולמייטיומיים של התמקדות בזוגיות. עבודת האמונות מתמקדת סביב רשימה של 100 אמונות שעלולות למנוע מאתנו להיות בזוגיות שאנחנו רוצים. כך נפתחת הדלת לשיפור זוגיות קיימת או ליצירת זוגיות חדשה ממקום שלם, בריא.
 3. קורס משחק החיים – אם יש לכם יעד שחשוב לכם להשיג ואתם מתקשים להגיע אליו, קורס משחק החיים הוא המקום לגלות מה עוצר אתכם ולנקות אותו. 3 ימים, 6 טיפולים ועוד 3 תרגילים שמצליחים להשיג מיקוד יוצא דופן!
 4. טיפול בילדים – מבית היוצר שלנו. הושק בנובמבר 2019.
 5. קורס אנטומיה אינטואיטיבית – הקורס הארוך ביותר של תטא הילינג: 3 שבועות של לימוד על מערכות הגוף והאמונות שעלולות לגרום לחולי בהן. מדי יום נעשה עבודת אמונות לשחרור האמונות שנגלה, במטרה לרפא גם את עצמנו בדרך של רפואה מונעת. קורס אנטומיה אינטואיטיבית הוא תהליך עומק אישי משנה חיים.
 6. קורס יחסי עולם5 ימים של התבוננות חומלת בטינות, שנאות, פחדים והתחשבנויות שאנחנו נושאים בתוכנו במודע או שלא במודע, הגורמים למחיצה בלתי נראית של כאב בינינו לבין העולם. מומלץ קודם ללמוד גם את ההתמקצעות שלנו בחקירה לעומק ו/או את קורס אנטומיה אינטואיטיבית, לכן בתרשים הוא רשום מתחת לקורס זה.
 7. קורס אני והמעגל הפנימי
 8. קורס אני והשותף~ה המשמעותי~ת שלי
 9. קורס הגשמה ושפע
 10. קורסי מורים – אמנם אני לא מכשירה מורים לתטא הילינג אלא רק ויאנה והילדים שלה עושים זאת אבל דעו שאחרי קורס דיג דיפר נפתחת האופציה להשתתף בהכשרת המורים לקורס היסוד ולקורס המתקדם! (מועדי הקורסים רשומים באתר של ויאנה ThetaHealing.com.)

קורס אנטומיה אינטואיטיבית – המדרגה הבאה

רוב ההכשרות בתטא הילינג אורכות 2-3 ימים. יוצא הדופן הוא קורס אנטומיה אינטואיטיבית. זהו תהליך שאורך 3 שבועות – 5 ימים בשבוע, 8 שעות לימוד ביום. מדי יום לומדים על מערכת אחרת בגוף, לומדים לסרוק אותה באופן על-חושי, לומדים איזה אמונות מגבילות יכולות להתבטא דרכה, ואז יושבים בזוגות על מנת לנקות אותן. זוהי רפואה מונעת במיטבה, תהליך מאד משמעותי של התפתחות אישית וכמובן – אבן דרך משמעותית בהפיכת תטא הילינג לכלי מקצועי לטיפול. בעקבות הקורס נפתחים הקורסים הבאים:

 1. קורס מחלות והפרעות – 10 ימים של לימוד על האמונות שמאפיינות מחלות שונות, אבל בעיקר עבודה על הפחדים שלנו מפניהן – הפחד "לחטוף" אותן, הפחד לרפא אותן, הפחד להיות מובסים על ידן ועוד. בעיניי – חובה למי שרוצה לטפל באופן מקצועי.

 2. קורס מישורי הקיום (ניתן להשתתף בקורס גם עם הסמכת מורים לקורס המתקדם במקום קורס אנטומיה אינטואיטיבית). 5 ימי חגיגה של התעמקות בפילוסופיה שמאחורי תטא הילינג – הבנה של האיכויות הדרושות כדי לחולל ניסים, הבנת המסע הנשמתי שלנו ועוד.

 3. קורס דנ"א 3 – עולה ליגה מהריפוי האישי לריפוי הפלנטה. איך לשנות מים, איך לעבוד עם חוקי היקום, מזג האוויר ועוד. מומלץ מאד ללמוד קודם גם את קורס יחסי עולם, קורס מחלות והפרעות, קורס מישורי הקיום ואת קייטנת הריינבו. בקיצור, זה קורס ששווה לשמור אותו לסוף.

לוח ארועים

לרכישת כל ספרי "תטא הילינג" בעברית

מועדון בוקר טוב

תחנת רענון לנפש – רבע שעה של שידור חי יומי שכל כולו קודש ליצירת מציאות

בכל יום נשפוך אור על היבט אחר של החיים שבו האמונות הלא-מודעות שלנו יוצרות מורכבות וקושי ונשתמש בכלים של תטא הילינג כדי לפתור אותן מהשורש.

לטעימה ממועדון הבוקר