נשמח לעזור לך
טלפון: 052-3228856
כתבו לי לוואטסאפ ואחזור אליכם
 [email protected]

תיקון מחשבים

טיפול במחשבים שהתקלקלו

מחשבים נחשבים לחפצים דוממים ועם זאת, בעלי מחשבים רבים מתמודדים פעמים רבות עם התחושה המתסכלת שהמחשב "עושה להם דווקא" ומתנקל להם. אחת הסיטואציות המאיימות על מי שמשתמש במחשב הוא מחיקה של מסמך אחרי שישבנו עליו שעות ובדיוק סיימנו להעלות על הכתב בדיוק את מה שרצינו…
האם למחשבים יש כוונות?
אישיות?
מסתבר שכן…

תודעה של חומר דומם

לכל חומר ישנה תודעה כלשהי. אם "נשוחח" מדי פעם עם החפצים הדוממים נוכל לגלות הרבה דברים מעניינים. למשל, כיסא יוכל לספר לנו אודות האנשים שישבו עליו, מצלמה תוכל לספר לנו למה היא אוהבת חלק מהאנשים ופחות את האחרים, וניתן גם לעבוד עם רכבים וחפצים אחרים.

מה גורם למחשבים להתקלקל אצל אנשים מסוימים?

המחשב שלנו בנוי לחשוב. לבצע פעולות שהן מעבר לחישוב. אמנם בתהליך העיצוב שלו לא תכנתו אותו להרגיש, אולם מאחר ויש לו סוג של אינטליגנציה גבוהה יחסית לשאר העצמים הדוממים, הוא למד להיות קשוב לרגשות שלנו. כאשר אנחנו במתח – גם הוא פעמים רבות מוצף מהתדר ונכנס למתח. כשאנחנו אוהבים ומרגישים נינוחים – זה מקרין עליו.

פעולת התיקון

על מנת לרפא מחשב צריך קודם על לנקות ממנו את האנרגיה המציפה של בעליו. את הכעס התסכול או הצער שהוטבעו בו בעקבות מערכת היחסים המורכבת שיש לאדם עם הטכנולוגיה המודרנית. וגם לנקות רגשות שאינם קשורים למחשב שגרמו לאדם קושי במהלך היום. לדוגמא – קולגה ספרה שפנתה אליה מישהי עם מחשב מקוקל. כדי שהתיקון באמצעות תטא הילינג יפעל היה צורך לנקות הדי הריבים של בני הזוג. זוכרים איך תמיד אמרו לנו לא לריב לפני הילדים? אז מסתבר שגם לא כדאי לריב לפני המחשב…

למרות שלהפסיק להתעצבן על המחשב נשמע כמו רעיון טוב, זה לא תמיד עובד. במיוחד כשהמחשב מעצבן :-). או כמו שאומרים הילדים – הוא התחיל… לכן רצוי להתחיל בעבודה עם הבעלים על הטינות שלהם כלפי המציאות הטכנולוגית שלנו. על יכולת ההסתגלות שלהם למודרניזציה והשליטה בטכנולוגיה. ללמוד איך להפוך את הטכנולוגיה למשהו שמקדם אותם במקום מעכב אותם.

גם למחשב ניתן לתת למידות מועילות כמו להיות אטום לרגשות של בעליו. המחשב איננו יודע להבחין בין חיובי לשלילי לכן אין ללמד אותו משהו ערטילאי כמו להיות אטום לרגשות שליליים. אפשר כן ללמד אותו להיות אטום לרגש ספציפי כמו כעס. פעמים רבות גם יש לנקות ממנו רגשות קודמים של בעליו כדי שהקלקול לא יחזור על עצמו.
ואז – זמנו ריפוי מלא וגמור.
כפי שעשתה בוגרת קורס ריינבו בת 7 שהמחשב שלה שבק. היא למדה אותו איך זה מרגיש לעבוד והוא ניעור לחיים!

נסו ותהנו.

לוח ארועים

קטגוריות

ספרי תטא הילינג

לרכישת כל ספרי "תטא הילינג" בעברית

מועדון בוקר טוב

תחנת רענון לנפש – רבע שעה של שידור חי יומי שכל כולו קודש ליצירת מציאות

בכל יום נשפוך אור על היבט אחר של החיים שבו האמונות הלא-מודעות שלנו יוצרות מורכבות וקושי ונשתמש בכלים של תטא הילינג כדי לפתור אותן מהשורש.

לטעימה ממועדון הבוקר