תקנון האתר

1. כללי

1.1 האתר "תטא הילינג עם נגה בן ישראל" (בכתובת [email protected]) הינו אתר אינטרנט המכיל תכנים שונים אודות שיטת תטא הילינג. האתר הינו בבעלות פרטית של נגה בן ישראל, ע.מ. 023819642 (להלן "העסק"). כתובת קיבוץ יפעת, 3685300. טלפון 052-3228856. באתר זה נמכרים מוצרים שונים כגון ספרים של הוצאת "מעוף", סדנאות ומפגשים אישיים.

1.2 כל המבצע ו/או מעוניין לבצע פעולה באתר (להלן "משתתף") מצהיר ומתחייב כי הינו מודע לתקנון האתר ומסכים להוראות שבו, וכי לא תהיה לו/ה ו/או למי מטעמו/ה טענה ו/או תביעה, במישרין ו/או בעקיפין, כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם. פעולה באתר משמעה – כל פעולת רכישת מוצר פיזי או רוחני (כגון סדנה או מפגש אישי) המוצע באתר.2-

2. תנאי השימוש

2.1 רשאי לבצע פעולות באתר, כל אדם תושב מדינת ישראל בן 18 ומעלה (וכן חברה המאוגדת כדין לפי חוקי מדינת ישראל והרשומה ברשם החברות בישראל) אשר ברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי המצוינות להלן ושהינו בעל תא דואר אלקטרוני ברשת. חברות האשראי הינן: ויזה, מאסטרקרד, ישראכרט. סליקת הכרטיס והעברת הכספים יבוצעו ע"י חברת קארדקום בע"מ ולפי כללי אבטחת המידע.

3. פרטי המשתמש

3.1 בעת ביצוע הפעולה באתר יידרש המשתתף להכניס למערכת את הפרטים הבאים: ת.ז./ח.פ., שם פרטי, שם משפחה, שם חברה, טלפון, יישוב, מיקוד, דואר אלקטרוני ופרטי תשלום.

3.2 הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר.

3.3 פרטי כרטיס האשראי של הרוכשים לא יישמרו במאגר החברה ולא יעשה בהם שימוש מלבד לשם קניית המוצר.

3.4 בית העסק נגה בן ישראל מתחייב שלא להעביר את פרטי הלקוח לצד ג'.

4. תשלום ואספקה

4.1 המחירים באתר כוללים מע"מ, אלא אם צוין אחרת במפורש.

4.2 אספקת המוצרים משתנה ממוצר למוצר. ראו פירוט:

   א. מפגשים אישיים:

מפגשים אישיים יכולים להתנהל פנים מול פנים, בטלפון או בזום/וואטסאפ וידאו. מפגש אורך שעה ועולה 500 ש"ח. התשלום נעשה בסוף המפגש. במפגשים פנים מול פנים ניתן לשלם באמצעות צ'קים, מזומן, העברה בנקאית או בכרטיס אשראי. במפגשים שאינם פנים מול פנים ניתן לשלם באמצעות אשראי, העברה בנקאית, פייבוקס, ביט וכדומה.. החיוב הוא על פי משך הזמן שארך המפגש.

הערה: בשנים האחרונות נגה שומרת את הפגישות האישיות בעיקר עבור אנשים שלמדו אצלה, כדי לספק להם תמיכה וליווי בשעת הצורך. במידה וקבעתם פגישה ומסיבה כלשהי לא תוכלו להגיע – אנא הודיעו על כך בהקדם על מנת לפנות מקום למישהו שאולי זקוק לכך. 

   ב. קורסים:

בעת תשלום דמי ההרשמה לקורס אתם רוכשים את הזכות להשתתף באותו קורס, במועד המסוים אליו נרשמתם. החשבונית שתקבלו בדואר האלקטרוני מהווה אישור להיותכם רשומים בקורס.  יתרת התשלום תעשה ביום פתיחת הקורס. ניתן יהיה להשלים את התשלום באמצעות צ'קים, מזומן, העברה בנקאית או בכרטיס אשראי. ניתן לפרוס את הסכום עד 12 תשלומים.

 הערה: משום שמדובר בקורס התפתחות אישית בעל אופי רוחני המתנהל בקבוצה, אנו שומרות את הזכות לבטל את השתתפותו של אדם שעל פי שיקול דעתנו המקצועי אינו מתאים להשתתף בקורס. במקרה כזה, כל סכום כסף ששולם עבור הקורס יוחזר במלואו.

 ג. ספרים:

ברכישת 1-9 ספרים, ניתן לאסוף את הספרים, בתיאום מראש, מהקליניקה בקיבוץ יפעת. לחלופין ניתן להוסיף דמי משלוח ואריזה בסך 25 ₪ ולקבל את הספרים באמצעות שירות בוקסיט שמביא את הספרים לנקודת איסוף קרובה. כשהמשלוח יגיע תקבלו על כך הודעת סמס.  בדרך כלל נדרשים 5-10 ימי עסקים, תלוי בישוב. ניתן גם לבחור בדואר שליחים עד הבית בעלות של 55 ₪.

בהזמנת 10-20 ספרים המשלוח ללא עלות. הספרים יישלו באמצעות בוקסיט. אם ברצונכם לקבל אותם לבית – ניתן לשלם עבור דואר שליחים – 55 ₪.

בהזמנה שמחירה עולה על 2000 ₪ הספרים יישלחו בדואר שליחים.

4.3 אם משלוח הספרים אבד בדואר (כלומר, המשלוח לא הגיע ליעדו בתוך 21 יום ממועד משלוח ההזמנה), נוציא משלוח נוסף.

ד. מנוי לוובינרים

המוצר "מועדון בוקר טוב" הוא מפגש אינטרנטי שמתקיים מדי בוקר בימים א'-ה'. אפשר להשתתף בשידור החי או ליהנות מההקלטה שנשלחת למייל/וואטסאפ זמן קצר לאחר השידור. ההצטרפות למועדון בוקר טוב היא באמצעות הוראת קבע חודשית. תוכלו לבטל את המנוי בכל עת בבקשה בכתב למייל [email protected] או לוואטסאפ 052-8454924. מקבלת הבקשה החיוב החודשי יבוטל והמנוי יסתיים.

5. ביטול עסקה

5.1. כל הרוכש מוצר באתר רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 ותקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 (להלן: "חוק הגנת הצרכן").

5.2. במקרה של ביטול עסקת מכירה של טובין (ספרים, וכדומה):

5.2.א תקופת הביטול ברכישת מוצר פיזי תקין – מיום עשיית העסקה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר על ידי הלקוח. במקרה זה ההחזר יתבצע רק לאחר החזרת הטובין לחברה כשהם במצב תקין, לא נפגמו ולא נעשה בהם שימוש כלשהו, לרבות העתקתם.
למען הסר ספק – עלויות המשלוח (במידה וישנן כאלו) של החזרת המוצר לחברה, יחולו על הלקוח. 

כלומר, אם רכשתם ספר בעלות של 110 ש"ח והוא נשלח אליכם בעלות של 25 ש"ח (שילמתם בסה"כ 135 ש"ח) ואז התחרטתם, תכלו להחזיר את הספר במצב חדש על חשבונכם אל: נגה בן ישראל, קיבוץ יפעת 3658300, ולקבל החזר עבור עלות הספר בלבד.

יובהר ויודגש: ביטול העסקה כפוף לכך שהמוצר ישוב שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.

5.2.ב ביטול עסקה של טובין עקב פגם:

במקרה של ביטול עקב פגם יחזיר העסק בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הפגם את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, יבטל את החיוב בשל העסקה ולא יגבה דמי ביטול כלשהם. עליכם החובה להחזיר את המוצר אל: נגה בן ישראל, קיבוץ יפעת 3658300.

במידה והעסקה שולמה בכרטיס אשראי, החברה תעביר את הוראת הביטול לחברת האשראי בתוך 14 הימים. הזמן שבו תזכה חברת האשראי את הלקוח תלויה בחברת האשראי ולא בעסק.

5.3 במקרה של ביטול עסקה של סדנה או אירוע מסוג זה –

5.3.א. כל ביטול עסקה יעשה בפנייה בכתב באמצעות הדואר האלקטרוני לכתובת [email protected]. מועד הבקשה בכתב הוא המועד הקובע מבחינת ההחזר.

5.3.ב. בחלק מהסדנאות/קורסים שלנו, מי שמשלם דמי הרשמה עד תאריך המפורסם בדף ההרשמה לאותה פעילות יכול ליהנות ממחיר מוזל (להלן "מלגת הרשמה מוקדמת"). במקרים אחרים ניתן לרכוש מספר קורסים יחדיו וליהנות מהטבה במחיר.

5.3.ג. תוכלו לקבל החזר מלא של דמי ההרשמה בשלושת התנאים הבאים: 1. נותר יותר משבוע קלנדרי עד לתחילת הקורס, 2. מחיר הקורס לא עלה, 3. אם קיבלתם מאתנו ספר – החזרתם לנו אותו במצב חדש (המשלוח על חשבונכם ובאחריותכם). ההחזר יתבצע לאחר קבלת הספר במשרדנו. אם תבחרו להשאיר אצלכם את הספר, מחירו יקוזז ממחיר דמי ההרשמה.

5.3.ד. אם מלגת ההרשמה המוקדמת הסתיימה ונותרו יותר מ-72 שעות עד לפתיחת הקורס, תוכלו לקבל החזר חלקי של דמי ההרשמה, בניכוי ההפרש בין מחיר הקורס בעת ששילמתם את דמי ההרשמה למחיר הקורס בעת שביקשתם לבטל את העסקה. לדוגמה, נניח ששילמתם 300 ₪ דמי הרשמה כדי ליהנות ממלגת ההרשמה המוקדמת שהוצעה לקורס מסוים. בינתיים הסתיימה מלגת ההרשמה המוקדמת ומחיר הקורס עלה ב-150 ₪ מ-1700 ₪ ל-1850 ₪. ההחזר שתקבלו יהיה 300 ₪ דמי הרשמה פחות ההפרש בין מחיר הקורס בזמן שנרשמתם (1700 ₪) למחירו כעת (1850 ₪). בסה"כ 150 ₪. אם נשלח אליכם ספר בעת שנרשמתם, מחיר הספר ינוכה אף הוא מההחזר. אם לא נעשה שימוש כלשהו בספר תוכלו להחזירו אלינו במצב חדש לגמרי, על חשבונכם. במקרה כזה תקבלו החזר גם על הספר, לאחר שהספר יגיע למשרדנו.

5.3.ה. אם נותרו פחות מ-72 שעות עד לפתיחת הקורס/סדנה, דמי ההרשמה אינם מוחזרים אך הם נשמרים עבורכם למשך שנתיים. תוכלו להשתמש בהם עבור כל קורס/סדנה שתרצו ללמוד אצלנו. אין אפשרות להמיר את דמי ההרשמה במפגשים אישיים. כמו כן דמי ההרשמה הם אישיים ואינם ניתנים להעברה. אם שילמתם יותר מאשר דמי הרשמה – יוחזר לכם הסכום ששילמתם מעבר לדמי ההרשמה במלואו.

5.3.ו. לאחר שמתחיל קורס/סדנה אין החזר כספי כלשהו. עם זאת, במידה והחסרתם חלק מהימים בקורס תוכלו להשלים אותם במועד הבא של הקורס, ללא תוספת מחיר.

5.4 תנאי ביטול העסקה לא יחולו במקרה של: טובין הניתנים להקלטה, לשעתוק או לשכפול, שהצרכן פתח את אריזתם המקורית. וכן לא על מוצרי מידע דיגיטליים (קבצי MP3,  וידאו PDF וכדומה).

6. תנאים נוספים

6.1 החברה לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למוצרים ו/או לטיבם ו/או למועד אספקתם ו/או לאופן אספקתם.

6.2 החברה לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו רכישה של משתתף לא תתקבל במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ממשתתף לרכוש מוצרים.

6.3 החברה שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ולבטל את המכירה על פי שיקול דעתה.

6.4 מבלי לגרוע מהאמור לעיל, במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים באופן מלא או באופן חלקי, ובדרך כלשהי, ו/או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה, ו/או אם בשל פעולות איבה ו/או שביתה ו/או השבתה ו/או גיוס מילואים בהיקף מיוחד ו/או כל גורם אחר שהינו בגדר כוח עליון יימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או אספקת המוצרים ו/או אם יחולו שינויים בשעורי המס ו/או היטלים החלים על המוצרים בין מועד פרסום המוצר לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי תנאי רכישת המוצר, רשאי העסק להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה.

6.5 במידה ותחול טעות בהדפסה, בתיאור המוצר, ו/או במחירו, בתנאי התשלום, בתמונת המוצר או בכל חומר הדפסה אחר, או בקבלת הנתונים ממבצע פעולה באתר רשאי העסק, אך לא חייב, לבטל את הרכישה הספציפית.

6.6 העסק שומר על זכותו לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מזמן לזמן.

7. הערות מסכמות

המדיניות שלנו היא שתטא הילינגTM הינה תוספת משלימה לטיפול רפואי ואינה מהווה תחליף עבורו. אתם מודעים לכך שלא תקבלו שום ידע או מידע רפואי ספציפי במהלך הקורסים שלנו, באתר או בספרים שאנו מוכרות. אם אתם נמצאים כרגע בטיפול רפואי, אנו ממליצים שתמשיכו לפעול על פי הנחיות הטיפול שנרשמו לכם. אם אתם מאמינים שיש לכם סוגיות בריאותיות משמעותיות או שברגע זה אתם זקוקים לטיפול רפואי מסיבה כלשהי, אנו ממליצים שתפנו לקבלת ייעוץ רפואי בהקדם האפשרי.

התוכניות שלנו מיועדות לתת לאנשים כלים מעשיים וסביבה תומכת ומקדמת להגשמת היעדים והמטרות שלהם בכל תחומי החיים. עם זאת איננו יכולים להבטיח לכם תוצאות כלשהן או הכנסות מסוימות בעקבות השימוש בתכנים, בקורסים וברעיונות שלנו, כי הן תלויות בכם ובמה שתבחרו לעשות או שלא לעשות. אנו רואים את התפקיד שלנו כאחראים לספק לכם את המידע והתוכן ברמה הגבוהה ביותר על מנת שתקדמו את החיים שלכם לרמה הבאה. שום דבר בדפים אלו ובאתרים שלנו, אינו הבטחה לתוצאות או להכנסות מסוימות, ואנו לא מתיימרים לספק מידע ויעוץ כלכלי, משפטי, רפואי כזה או אחר.

לוח ארועים