נשמח לעזור לך
טלפון: 052-3228856
כתבו לי לוואטסאפ ואחזור אליכם
 [email protected]

טיפול אישי

טיפול אישי בתטא הילינג

הקדמה

תטא הילינג היא שיטה צעירה – בקושי מלאו לה 25. לכן אין לה עדיין מסורת ארוכה, וכל מטפל יכול לצקת לטיפול את הפרשנות האישית שלו. אופן הטיפול המתואר כאן נולד כתוצאה מלימודיי אצל ויאנה סטייבל, מייסדת השיטה, מאלפי הטיפולים שהענקתי מאז שנת 2009, מהוראת מעל 300 קורסי הכשרת מטפלי תטא הילינג וסדנאות ומתוך לימוד מתמשך והעמקה בשיטה במהלך תרגום ספרי תטא הילינג וחוברות ההדרכה למורים ולמטפלים.

בשיטה זו עבדתי עם אנשים בכל הגילאים, משיוכים דתיים שונים, ובעלי רקע רוחני מגוון ביותר. רבים מאד הפיקו תועלת רבה מהטיפולים,כך שאם יש משהו בחייכם שאתם מתקשים איתו, בהחלט ייתכן שטיפול תטא הילינג הוא הפתרון. את הטיפול ניתן לעשות פנים מול פנים או בטלפון, תלוי בהעדפתכם האישית.

* החל מינואר 2018 אני עורכת מפגשים אישיים רק עם התלמידים שלנו ועם בוגרי הקורסים שלנו מתוך מחויבות שלמה לתמוך בתהליך האישי שלהם. כל הדברים שתקראו כאן עדיין נכונים ונשמח לחבר אתכם עם אחת מבוגרות/בוגרי מסלול הלימודים שלנו שמתוך ההכרות שלנו אתם אנחנו סומכות עליהן לגמרי וגם יש להן ערוץ להתייעץ אתנו בשעת הצורך.  

כיצד מתנהל טיפול אישי?

טיפול אישי הוא שיחה. שיחה שונה מכל מה שהכרתם. שיחה שלוקחת אותנו אל נפתולי הלא מודע, 'בעל הבית' האמיתי של חיינו המנהל, כך אומרים, כ-90% ממה שקורה בחיים שלנו. תטא הילינג התברכה ביכולת לעשות זאת בנימה אוהבת, פשוטה, רכה, כזאת שמאפשרת שינוי אמיתי ומתמשך.

אם תבחרו להיפגש עמי, אבקש מכם בתחילת השיחה לספר לי מה הביא אתכם אלי. אשאל מספר שאלות כדי להבין את מהות הקושי, שאלות כמו: מתי זה התחיל, האם זה קורה במצבים נוספים… כשיהיה בידי מספיק מידע, אומר לכם משהו כמו: "בסדר, אשאל".

זוהי נקודת המפתח הראשונה בטיפול. תטא הילינג מאמינה שישנה אנרגיה תבונית הזורמת ומחברת בין כל הדברים הקיימים. יתרה מכך, היא מאמינה שניתן לשוחח עימה ולהעזר בה להבין וליצור דברים. מתוך כך ניתן לה שמה – בורא כל שישנו. כשאני שואלת, אני מבקשת לדעת איזו אמונה לא מודעת שלכם מייצרת את המצב הלא רצוי הזה. את התשובה שאקבל אבדוק אתכם באמצעות בדיקת שריר. אגב, אנו נוהגים לכנות אמונות אלו בשם אמונות חוסמות או מגבילות.

נקודת מפתח שנייה – בדיקת השריר. מסתבר שכשהתת-מודע שלנו מסכים עם המציאות, הוא מעלה את חוזק השרירים שלנו. כשהוא לא מסכים – הוא מרפה אותם. כך ניתן להסביר את ההבדל בין בתחושה הפיזית בין התבשרות על העלאה לבין מפגש עם שוטר שמסמן לנו לעצור רגע אחרי שתפס אותנו על חם… בעזרת בדיקה זו אתם שותפים מלאים לא רק לזיהוי האמונות שלכם אלא לתהליך כולו. תוכלו לראות במו עיניכם מתי הן משתנות ובאיזו מהירות. עוד על בדיקת השריר.

את האמונה שנמצאה אנו ממשיכים לחקור לעומק, או 'לחפור' כדי להגיע לשורש שלה ולהבין מה מטרתה. דרך כך מתהווה נקודת המפתח לטוויסט האלגנטי שמצליחה תטא הילינג לחולל – השינוי.

נקודת מפתח שלישית – 'הלמידה'. מרגע שנבין את מקור האמונה ומה היא משרתת אצלנו – אוכל לבקש מהבריאה ללמד את התת-מודע שלכם כיצד לקבל את אותו ערך, מבלי להמשיך לשלם את המחיר. אתם תראו באותו רגע שעיני עצומות, כי אני בודקת אנרגטית שהלמידה אכן נקלטה. חלק מהאנשים חשים את כניסת האנרגיה וממש מזהים את המידע בעוד אחרים לא חשים כלום. אין לכך חשיבות מבחינת תוצאת הטיפול.

נקודת מפתח רביעית – הדמיה. כדי לדעת אם התחולל שינוי, אבקש מכם לחזור בעיני רוחכם לסיטואציה שבעטיה הגעתם. פעמים רבות אנשים מופתעות לגלות שהנושא כבר לא מפעיל אותם בכלל. שהפחד או הכעס שהיו נעלמו לגמרי. כאן פחות או יותר ניתן לסיים את הטיפול ולהיפרד לשלום.

מה משך הזמן של טיפול אישי?

טיפול אישי לרוב אורך שעה עד שעה וחצי. מומלץ להקצות למפגש הראשון שעה וחצי לשם הכרות הדדית, הכרות עם השיטה ועוד. לגבי מספר הטיפולים והמרווחים ביניהם – אני משאירה את הבחירה באופן בלעדי בידיכם. חלקם מגיעים מדי פעם למפגש יחיד, אחרים מתאמים סדרה קצרה של טיפולים, ויש גם מי שרוצה טיפול אישי פעם בשבוע למשך תקופה ממושכת. כל אדם והצורך שלו.

במה ניתן לטפל בעת טיפול אישי יחיד?

זוהי שאלה שאין עליה תשובה מראש. לעתים מטופלים מגיעים למפגש כל כך טעונים רגשית שעליהם לפרוק את אשר על ליבם בטרם יהיו פתוחים לשינוי כלשהו. במקרה כזה הטיפול יתמקד בעיבוד הרגשות הלא פתורים ויצירת הקרקע לשינוי. אחרים מגיעים בשלים לריפוי ומספיק טיפול אישי אחד על מנת שירפאו אפילו ממצב כרוני.

המטרה שלי כמטפלת היא לתת לאנשים כלים ללקיחת אחריות על חייהם באמצעות שינוי דפוסי התנהגות אוטומטים לא מודעים החוסמים אותם והגדלת יכולת הבחירה שלהם באותם מצבים. שינוי הדפוסים יכול ליצור שינויים מבורכים ביחסים בתוך המשפחה, בבטחון העצמי, בעיות קשב וריכוז, בריאות ועוד.

לעתים ישנן מאה אמונות חוסמות שיש לשחרר לפני שנראה תוצאות של ממש, ולעתים אמונות ספורות בלבד ואז, טיפול אישי יחיד מפיק תוצאות מהירות וניכרות. למשל, עבדתי עם ילד עם נזלת כרונית קשה. לאורך שנתיים עשינו מספר טיפולים, ללא תוצאות ניכרות. ואז הילד עשה ניקוי רעלים תזונתי. הנזלת עברה, אבל חזרה זמן קצר לאחר תום הניקוי. הפעם, טיפול קצרצר איפשר לנזלת לחלוף. כלומר, היינו בסה"כ במרחק אמונה אחת מהריפוי המבוקש. אז מה ניתן להשיג בטיפול אישי יחיד? לעתים זה תלוי כמה טיפולים היו לפניו…

האם יש נושאים שאת מתמחה בהם כמטפלת?

כמטפלת אני נמנעת מהתמחות ספציפית, מתוך הבנה שהתשובות והריפוי ממילא אינן בידי אלא בידי הבריאה. בורא כל שישנו מספק את המידע אודות האמונות הלא מודעות החוסמות את האדם, הוא זה שנותן למידות תומכות לאחר שהאדם בשל לשחרר את מה שחסם אותו. הרצון שלי הוא לפענח את המסרים שהגוף מעביר לנו כשהוא מייצר מחלות שונות. מתוך זה פענוח מחלת הסרטן מאד מעניין אותי.

תטא הילינג איננה מתכון לחיי נצח או לבריאות מושלמת, למרות שפעמים רבות היא מצליחה ליצור נסים רפואיים. זו שיטה נפלאה להתפתחות אישית ולהבנת המעמקים שבתוכנו ושל העולם סביבנו. אני מקדישה זמן רב להוראה (קורס תטא הילינג יסוד ועוד), מלמדת רפואה מונעת דרך התייחסות לאמונות אשר עלולות ליצור בתוכנו מצבי חוסר איזון המובילים למחלות. בקורסים התלמידים רוכשים את הכלים לתת טיפול אישי לאחרים, ותוך כדי כך הם כמובן גם מקבלים טיפול אישי יומי הבוחן את חוסר האיזון שקיים כרגע בחייהם. המטרה היא לזהות את החסמים שלנו בטרם תופענה מחלות פיזיות.

עד כמה יעיל טיפול אישי בזום או בטלפון לעומת פנים מול פנים?

זו שאלה נפוצה. התרגלנו שיחסי מטפל/מטופל מערבים מבט בעיניים, אולי גם מגע בעת הצורך. נדמה כאילו משהו מהחום הולך לאיבוד כשמשתמשים בתקשורת אלקטרונית.

זה נכון במידה. הטיפול הראשון שקיבלתי בתטא הילינג נעשה בשיחת טלפון טרנס אטלנטית. הטיפול שינה את חיי באופן ששום מפגש פנים מול פנים מעולם לא עשה. יש לכך הסבר הגיוני – הריפוי והיכולת לפתור בעיות באמצעות תטא הילינג מסתמכת על שני כלים עיקריים – הקריאה האינטואיטיבית הנעשית בעיניים עצומות, והריפוי אשר נעשה ישירות בין המטופל לבורא מבלי שהמטפל מתווך ביניהם. כך מצטמצם מאד היתרון של המפגש הפיזי. למעשה, אינני רואה הבדל בתוצאה בין טיפול אישי פנים מול פנים לבין שיחה בטלפון או בזום.
יתרה מכך, עם הזמן מצאתי יתרונות מובהקים לקיום טיפול אישי בטלפון:
למטופלים נחסכים זמן ועלות נסיעות.
קל להם הרבה יותר לדייק ולהגיע לטיפול רגועים.
תשומת הלב של המטופלים ממוקדת פנימה במקום לחפש את העיניים שלי או לנסות לפענח את שפת הגוף שלי. זה מאפשר להם לקחת אחריות רבה יותר על הריפוי של עצמם במקום לטעות ולחשוב כאילו הריפוי שלהם מצוי בידיים שלי.
כשהעין רואה לקות פיזית היא נוטה לקבל אותה כעובדה וכך מקשה עלי כמטפלת להאמין שהריפוי הוא אפשרי. כלומר, יש יתרון דוקא לא לראות פצעים ואתגרים פיזיים אחרים. כך, אגב, מוסברת הצלחתו של הפלסטר אצל ילדים – הפלסטר מעלים את הפצע מהתודעה וכך הוא יכול להחלים בפשטות ובקלות.
בשורה התחתונה – אני עורכת טיפולים רבים פנים מול פנים ורבים עוד יותר בטלפון או בזום, ללא הבדל בתוצאות. אנשים שהתנסו בחוויה של טיפול אישי מרחוק פעמים רבות מתאהבים באפשרות הזו.

מה עדיף, טיפול אישי או קורס תטא הילינג?

טיפול אישי נועד לפתור נושא המעסיק אותך או גורם למצוקה. הוא נועד ליצור שינוי בדפוסי התנהגות אוטומטיים ועל ידי כך שיפור איכות החיים במגוון רחב מאד של תחומים. טיפול אישי כשמו כן הוא – מותאם לצרכים האישיים שלך.

קורס תטא הילינג יסוד מעניק כלי בסיסי לטיפול עצמי או באחרים, כלי שניתן להשתמש בו בהמשך עבור כל דבר. הקורס מאפשר הבנה של התהליך הטיפולי של תטא הילינג ומתוך כך פעמים רבות מגביר את יעילותם של הטיפולים האישיים שאדם מקבל.
אם התקציב שלכם מוגבל ויש לכם בעיה אקוטית שאתם רוצים לפתור – אני ממליצה על טיפול אישי מקצועי. אגב, גם למי שכבר למד קורסי מטפלים מתקדמים של תטא הילינג אני ממליצה לקבל מדי פעם טיפול אישי מקצועי. אנו נוטים להסתיר מעצמנו את החסמים שלנו ומטפל יכול מאד לעזור בזיהוים.

מי יכול להגיע אלייך לטיפול אישי?

במשך מספר שנים טיפלתי רק בבוגרי הקורסים שלי. התרשמתי שמתוך זה שכבר בנינו יחסי אמון ומתוך זה שהם מבינים לעומק את דרך הטיפול שלי – אני מצליחה יותר לעזור להם. יותר מזה, יש להם קולגות שלמדו איתם והם יכולים תמיד להיעזר בהם או בעצמם ובידע שרכשו, ואז הם מגיעים אליי בעיקר כדי לקדם את הדברים שלא הצליחו לקדם בדרך אחרת.

אני עדיין מאמינה שזה נכון, ויחד עם זאת נפתחתי גם לאפשר לאנשים שלא למדו אצלי להגיע לפגישת ניסיון כדי שבה נראה אם נוצרת שפה משותפת ואם שתינו/שנינו מרגישים שהמפגש משמעותי ותורם.

כמה עולה טיפול אישי?

הפגישות שלי אורכות שעה ועולות 500 ₪.

אם המחיר גבוה או מכל שיקול אחר מרגיש לך יותר נוח לעבוד עם מישהי אחרת אשמח שנדבר ואז אדע יותר על מי אני ממליצה לך. המחירים של הבוגרות שלי לרוב נעים בין 250 ₪ לפגישה ל-400 ₪.

איך מתייעצים או מתאמים טיפול אישי?

צרו קשר כאן באתר או שלחו הודעת וואטסאפ לטלפון 052-3228856. נשמח לעזור. 

בהצלחה!

נגה

לוח ארועים

לרכישת כל ספרי "תטא הילינג" בעברית

מועדון בוקר טוב

תחנת רענון לנפש – רבע שעה של שידור חי יומי שכל כולו קודש ליצירת מציאות

בכל יום נשפוך אור על היבט אחר של החיים שבו האמונות הלא-מודעות שלנו יוצרות מורכבות וקושי ונשתמש בכלים של תטא הילינג כדי לפתור אותן מהשורש.

לטעימה ממועדון הבוקר